DNA hry s Kapitánem Amerikou bude podobná Uncharted

V pátek jsme se skrz teaser trailer krátce seznámili s novou hrou Marvelu a Skydance New Media. Vedoucí vývoje Amy Hennig novinářům objasnila několik věcí. Potěšíme fanoušky stylu Uncharted.

Autoři Dead Space mají kutit ještě akci s Iron Manem

Současnému vedení Electronic Arts se zamlouvají superhrdinové. V budoucnu nám chtějí přinést Iron Mana a Black Panthera. Prvního hrdinu Marvelu údajně chystají v EA Motive.

Akční adventura s Kapitánem Amerikou a Black Pantherem nebude kooperativní

Čtyři hrdinové, dva světy a jedna válka. Tenhle text v teaser traileru a tiskové zprávě k akční adventuře ze světa Marvelu od Skydance Media včera vyvolal vlnu spekulací. Kdo jsou hrdinové?

Kapitán Amerika a Black Panther v nové hře od autorky Uncharted

Amy Hennig a Skydance Media odhalili novou hru ze světa Marvelu, která nás zavede do období druhé světové války, kde Kapitán Amerika a Black Panther bojují proti Hydře.

Hry pro jednoho hráče jsou důležité, tvrdí EA a chystá prý Iron Mana

Hry pro jednoho hráče jsou „velmi, velmi důležitou součástí portfolia“ vydavatelské společnosti Electronic Arts, prohlásil generální ředitel Andrew Wilson. Co vše v EA chystají?

Black Panther má napodobit úspěch Star Wars Jedi: Fallen Order

Po úspěchu Spider-Mana od Insomniac Games a Sony narostl zájem Marvelu o videoherní svět. Společnost má zdá se větší a větší touhu licencovat své značky nejrůznějším studiím.

90VTEŘIN Epizoda S7E60

Hráči mají vlastní N-word?!

Když si hráči něco umanou, jenom těžko jim můžete rozporovat. Tak vzniklo M-word a těžko říct, zda tohle bude koncem Overwatche. The Last of Us zase čeká battle-royale a Terku dnešních 90VTEŘIN.