Monster Hunter: Rise

2021

Monster Hunter Rise bez tajemství a Monster Hunter Stories 2

Capcom zasypal fanoušky značky Monster Hunter novými informacemi. Na proběhnutém Monster Hunter Digital Eventu jsme se dozvěděli řadu zajímavostí o Monster Hunter Rise pro Nintendo Switch.

Lov hrozivých příšer v Monster Hunter: Rise

Příznivci lovu nebezpečných monster se na jaře letošního roku mohou těšit na Monster Hunter: Rise. Speciální díl známé série je určen výhradně pro Nintendo Switch.

Trailer pro Monster Hunter Rise ukazuje jízdu na wyverně a nová monstra

Capcom si pro nás připravil další stream týkající se nového dílu série Monster Hunter. Ten se zaměřil především na nová monstra, jízdu na wyverně a postavy, na které narazíte ve své základně.

Monster Hunter Rise je pouze časovou exkluzivitou Switche

Za rok se na další lov nebezpečných příšer mohou těšit hráči na počítačích, Monster Hunter Rise je totiž pouze časovou exkluzivitou Nintenda Switch, potvrdil producent Capcomu.

Souhrn z prezentace Capcomu: Resident Evil Village, Ace Attorney a Monster Hunter

Prezentace Capcomu toho bohužel moc neukázala. Nových oznámení jsme se nedočkali, ale došlo na některé menší informace k Resident Evil Village, Monster Hunter Stories 2 a Ace Attorney Chronicles.

PS5 je nejrychleji prodávanou konzolí v historii USA

PlayStation 5 je nejrychleji prodávanou konzoli v historii Spojených států amerických, a to jak v počtu prodaných kusů, tak i v dolarových tržbách. O jaké hry je největší zájem?