Zobrazit vše ve dne 14. 6. 2022

S.T.A.L.K.E.R. 2 zve do Zóny v novém traileru

Studio GSC Game World oficiálně potvrdilo odklad hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl na rok 2023. Nyní operuje z Kyjeva a z Prahy, přičemž někteří zaměstnanci nadále brání svou zemi.

Microsoft Flight Simulator se vrací do USA

Microsoft Flight Simulator vylepšil v pořadí desátý World Update, zaměřil se na Spojené státy americké. Rozsáhlé území studio Asobo vylepšovalo už na konci roku 2020. Teď se vrátilo.

Valheim míří do Game Passu a na konzole Xbox

Připravované verze pro Microsoft Store a konzole Xbox budou mít plnou podporu cross-play, aby hráči mohli společně stavět, bojovat a přežívat v nebezpečném severském posmrtném životě.

Budoucnost Assassin's Creed později. Ubisoft dal přednost Valhalle

Fanoušci Assassin's Creed: Valhalla se mohou těšit na další sezónní festivaly, dočkají se dalších zbraní a brnění, postaví se novým výzvám a navštíví dříve nepřístupné dungeony. Dojde i na nový režim!

Oznámen HD remaster Commandos 3 s českými titulky

Už po letních prázdninách vyjde s českými titulky na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Navíc bude v den vydání v předplatném Xbox Game Pass a PC Game Pass.

Konečně oznámení Dragon's Dogma 2? Tento týden speciální stream

Už dlouho hráči čekají na oznámení pokračování Dragon's Dogma. Teď je tady vhodná příležitost. Capcom na tento týden oznámil speciální stream u příležitosti 10. výročí Dragon's Dogma.

Shrnutí čtvrtého dne Summer Game Festu

Čtvrteční a zároveň poslední den Summer Game Festu patřil Xboxu, Bethesdě a počítačovým hrám. Pojďte se podívat na souhrn toho nejlepšího.

Stížnosti na Sonic Frontiers? Vývojář tvrdí, že hráči novou hru s ježkem nechápou

Řadíte se mezi ty, kterým se nelíbí Sonic Frontiers a raději byste, aby Sega hru odložila a dopřála vývojářům více času? Tak v takovém případě jste nové dobrodružství modrého ježka nepochopili.

Starfield nenabídne dabing hratelné postavy

Bethesda Game Studios se vrací k tomu, co dříve fungovalo nejlépe. Naše postavy při hraní Starfieldu neuslyšíme a během rozhovorů je ani neuvidíme, protože nedojde k přepnutí do pohledu z třetí osoby.

Nablýskané obrázky ze závodů Forza Motorsport a srovnání

Po nedělním představení restartu série Forza Motorsport se k této hře vracíme prostřednictvím nablýskaných obrázků. Ty dokládají, proč Microsoft titul nazval technicky nejpokročilejšími závody.

Steam Next Festival přináší demoverze z letošní pseudo-E3

Zalíbila se vám v předešlých dnech nějaká hra ze Summer Game Festu? Tak to byste se měli podívat na Steam, zda tam v rámci nového Next festivalu nenajdete demoverzi. My doporučujeme tyhle.

Syberia: The World Before rozděluje vydání na konzole

Po humbuku z prezentací přichází společnost Microids se zprávou pro hráče, kteří čekají na dříve slibované konzolové verze Syberia: The World Before. Prvně se dočkají na next-genu.

Nový gameplay z Resident Evil 4 Remake zřejmě potvrzuje významnou změnu

Po oznámení ze začátku tohoto měsíce přichází Capcom s dalším trailerem, který tentokrát nabízí i záběry z hraní remaku čtvrtého dílu Resident Evil. U něj nejspíš dojde k významné změně.

Příběhové rozšíření Resident Evil Village navazuje na konec původní hry

Příběhové rozšíření Shadows of Rose sleduje Ethanovu dceru Rose ve snaze zbavit se jejích schopností, se kterými byla narozená. Krom toho se rozšíří i mód Mercenary a dočkáme se third-person režimu.

Vychází bezplatné next-gen vylepšení pro Resident Evil

Dnes vychází vylepšení pro Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 3 Remake a Resident Evil 7. Jde o bezplatné aktualizace pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

V Exoprimal se v multiplayerových bitvách postavíte dinosaurům

Prezentace Capcomu pokračovala multiplayerovou akcí Exoprimal, kde budete bojovat proti dinosaurům v PvE a PvP. Někomu může projekt připomínat kultovní Dino Crisis, ale nemá s ním nic společného.

Trailer a demo Monster Hunter Rise: Sunbreak

Prezentace Capcomu začala pravděpodobně posledním trailerem před vydáním rozšíření Monster Hunter Rise: Sunbreak, které dorazí 30. 6. pro Nintendo Switch a PC. Dojde na demo.