Starfield má čas, trilogie Mass Effectu, battle royale s piráty

Dobré ráno. Pokud čekáte na Starfield od Bethesdy, tak se na tohle vesmírné dobrodružství načekáte. Řekneme si také něco o remasterované trilogii Mass Effectu i o battle royale akci s piráty.

Hitman a kolekce Shadowrun zdarma, záchrana Halo Infinite

Epic Games Store nabízí zdarma dvě zajímavé hry, veterán Halo zachraňuje nový díl, o víkendu si můžete zahrát různé hry a další zprávičky z herního světa.

GTA 6 zatím nebude, podivné chyby v The Last of Us 2, děsivý pták v Grounded

Dobré ráno. Čekáte na oznámení nového Grand Theft Auto? Tak to bude zklamáni. Můžete se ale zasmát u podivných chyb z The Last of Us Part II a bát se u survivalu Grounded.

Všude samá Mafie a Microsoft, další lákadla na Gamescom

Dobré ráno. Dnešní den bude patřit remaku Mafie. Nevěříte? Přesvědčte se! Dojde také na lákadla na Gamescom a zaměříme se na Microsoft, který toho má nějak moc.

Lákání na Gamescom, Switch Pro, Serious Sam zdarma

Dnes vám čerstvou dávku zajímavostí přinášíme v tradiční čas. Nalákáme vás na Gamescom, řekneme si něco o výkonnější verzi Nintenda Switch, připomeneme prvního Serious Sama zdarma a mnoho dalšího.

Halo Infinite má vynechat Xbox One, očekávání od Marvel's Avengers

Dobré poledne. Lepší pozdě nežli nikdy. Pojďme si při obědě přečíst zajímavosti z herního světa. Dnes mimo jiné o tom, že Halo Infinite má kvůli problémům vynechat Xbox One.

Změny u sběratelských edic Ubisoftu, hry zdarma na Epicu, multiplayerové Metro

Dobré ráno. Dnes se podíváme ještě na slevy na Steamu, mrkneme na teaser na nové rozšíření Borderlands 3 nebo na aktualizaci pro Desperados 3.

Batman a Suicide Squad, Predátor nebo problémy Halo Infinite

Dobré ráno. Pojďme se podívat na spekulace o novém Batmanovi a Suicide Squad. Dále si řekneme o aktualizaci pro Predátora i problémech Halo Infinite a Microsoft Flight Simulatoru.

Zombie Driver na PS4, Crysis Remastered se blíží, Pizza Simulator

Dobré ráno. Spustili jsme nové komunitní profily, Zombie Driver za určitých podmínek zdarma na PS4, Observer: System Redux se chlubí grafickým vylepšením a další zprávičky.

Batman se blíží, GTA Vice City Online, NHL 21 na PC nebude

Dobré ráno. Pojďme se podívat na nového Batmana, který se blíží. Dále omrkneme novou doménu pro GTA a řekneme si něco o rozsáhlém bojišti v Battlefieldu 6.

Patch pro Horizon Zero Dawn, nadále velký zájem o GTA V, hry na Gamescomu

Dobré ráno. Uhádnete, kolik kusů Grand Theft Auto V se prodalo v UK za tři měsíce? Nebo jaký zájem byl o bezplatné Total War Saga: Troy na Epic Games Store? To a mnohem víc v dnešním Stručně.

Retro střílečky na vzestupu, možný odklad prezentace Xboxu

Dobré dopoledne. Dnes pro vás máme zajímavosti o Horizon Zero Dawn, informujeme o poslední šanci koupit si Forzu Horizon 3 nebo druhý Steam Game Festival.