Diablo 4 bude mít mikrotransakce a season pass, ale nebude pay to win

Odhadovaných 100 milionů dolarů na tržbách v prvních dvou měsících po spuštění bezplatného Diabla Immortal je velký strašák pro fanoušky této akční série, kteří se těší na plnohodnotný čtvrtý díl.

Americký senátor chce zakázať Lootboxy a Pay-to-Win mechaniky v hrách

Americký senátor Josh Hawley chce zakázať Lootboxy vo videohrách a Pay-to-Win mechaniky. Republikánsky senátor sa týmto spôsobom snaží ochrániť deti a adolescentov pri hrách určených deťom, ale aj…

Jaký osud čeká Diablo Immortal? Blizzard se chystá prozradit detaily

Na jedné straně zábavná dvacetihodinová příběhová kampaň, do které nemusíte investovat ani korunu. Na straně druhé agresivní monetizační systém v soubojích proti jiným hráčům.

Diablo Immortal: Nejhůře hodnocená hra Blizzardu vydělává desítky milionů dolarů

Navzdory velké kritice za agresivní mikrotransakce a pay-to-win mechanismy vydělává bezplatné akční RPG Diablo Immortal velké peníze. Kolikrát byla hra stažena?

Většina kritiky na Diablo Immortal je kvůli dezinformacím, říká šéf vývoje

Diablo Immortal bylo terčem kritiky v době oznámení, kdy fanoušci volali po plnohodnotném novém dílu, a je terčkem kritiky i po vydání. Tentokrát za to může agresivní systém mikrotransakcí.

Pokémoni narazili na nové dno - Pokemon Unite recenze

Pokémony mají všichni rádi, čehož Nintendo velice rádo využívá. Jde to vidět i u nové MOBA hry Pokemon Unite, kde najdete sice relativně zábavnou hratelnost, nicméně s hromadou Pay to Win prvků.

90VTEŘIN Epizoda S7E54

Znamená tohle příchod Half-Life 3?

Velký Gabe Newell konečně po letech ticha promluvil, Ubisoft a Bungie bojují proti cheaterům a Horizon Forbidden West nebude. Alespoň letos ne. A co byste řekli na... ah, tak nic, máme jen 90VTEŘIN.

Recenzenti si stěžují na mikrotransakce ve FIFA 21 a označují hru za pay-to-win

První recenze jsou na světě a poukazují na malé množství novinek oproti předešlým dílům. Mezitím EA odhaluje problémy s přenesením veškerého pokroku na next-gen.

Ultimátní edice The Division 2 vám dá více místa v inventáři

Ubisoft se chystá příští rok vydat druhý díl The Division a na rozdíl od Rockstaru nebo CD Projektu Ubisoft rozhodně detaily hry netají. Ve hře budou NPC frakce a výhody za zakoupení lepší edice.