Pokemon Unite je zjednodušená MOBA s hromadou pay to win prvků. Najdete zde všechny své oblíbené Pokémony, teda pokud vám stačí těch několik známých a několik absolutně náhodných, které nechápeme, odkud vývojáři vůbec vzali. Místo kupování předmětů se zde bude váš pokémon během hry vyvíjet, čímž zároveň dostané nové schopnosti. Je to celkem jednoduché a zároveň pěkné zpracování. Nečekejte od této hry ale nic příliš komplexního. Většinou budete spíše drtit tlačítka. I tak je to ale dobrá zábava na pár hodin. Jenže přece nemůžeme mít fakt dobrou a originální pokémoní hru v téhle době, neblbněte. 

V obchodě si totiž můžete za reálné peníze koupit různé předměty na permanentní vylepšení. Myslíte si, že na to vývojáři půjdou nenápadně a třeba nimi jen zvednou pár nepodstatných atributů? Ani náhodou, můžete si rovnou koupit větší rychlost útoku nebo více životů.

Doporučil bych vám tedy Pokemon Unite? Nebýt Pay to Win prvků, tak ano, ale ve finále si dlouhodobě tuto hru kvůli nim neužijete. Stáhněte si ji a zkuste si ji kvůli Pokémonům, ale prosím, nehrajte soutěživě a neutrácejte v Pokemon Unite peníze.