Weird West

2022

GeForce Now v dubnu rozšíří dvě desítky her

Nvidia se pochlubila tituly, které budou během tohoto měsíce přidány do streamovací služby GeForce Now. Mezitím bylo přidáno dalších sedm her. Plus několik překvapení za březen.

Odhalena druhá várka březnových her do Game Passu

První polovina března byla pro Game Pass solidní a rozšířila působivou knihovnu her této služby o tituly jako Marvel's Guardians of the Galaxy nebo FAR: Changing Tides.

Obávaný a nenáviděný Pigman musí riskovat smrt ve hře Weird West

42minutové gameplay video ukazuje spoustu věcí z imerzní simulace z podivné verze Divokého západu. Také se seznámíme s obávaným a nenáviděným Pigmanem, jenž je jedním z pěti hratelných hrdinů.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry března 2022

Juhů, další měsíc a další hry! Ve stejném duchu, ve kterém se nesl videoherní začátek roku, hodlají vývojáři pokračovat i nadále.

Trailer na Weird West od spolutvůrce Dishonored přináší datum vydání

Společnost Devolver Digital plánuje na trh uvést další netradiční hru. Weird West nás zavede do surrealistické verze Divokého západu, ale bohužel se tak nestane během několika týdnů.

Příběh Weird West v temné fantasy verzi Divokého západu

Do surrealistického Divokého západu se podíváme v temném fantasy akčním RPG titulu Weird West od WolfEye Studios. Nové studio založili dva bývalí veteráni z Arkane, kde pracovali na Prey a Dishonored.

Weird West ukáže temnou fantasy verzi Divokého západu

S nádechem hororu se ocitneme v temné fantasy verzi Divokého západu. Weird West chce být komplexním akčním RPG a vývojáři o své hře mluví jako o pohlcujícím simulátoru, který reaguje na vaše činy.