Společnost Devolver Digital plánuje na trh uvést další netradiční hru. Weird West nás zavede do surrealistické verze Divokého západu, ale bohužel se tak nestane během několika týdnů, ale až 11. 1. 2022 ve verzích pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One.

Vývojáři z WolfEye Studios, někteří členové se dříve podíleli na Dishonored, Prey, Arx Fatalis a Dark Messiah, popisují Weird West jako imerzní simulaci s akcí, RPG prvky, zajímavými úkoly a průzkumem podivného westernového světa.

„Objevte temný fantasy příběh z Divokého západu, ve kterém se strážci zákona a pistolníci dělí o hranice s fantastickými bytostmi. Projděte si příběhy o původu skupiny netypických hrdinů, kteří se zapsali do legend svými rozhodnutími v nemilosrdné zemi. Každá cesta je jedinečná a přizpůsobená provedeným akcím: řada riskantních příběhů, kde záleží na všem a svět reaguje na vaše rozhodnutí. Založte skupinu nebo se vydejte sami do nadpozemských končin Podivného západu a vytvořte si vlastní legendu,“ lákají autoři na svou hru.

Ve hře se setkáte s pěti hrdiny, jejichž příběhy se při plnění misí protnou. Rozhodnutí, která učiníte jako jedna postava, budou mít dopad na dobrodružství všech ostatních. Budete mít také užitečné společníky, ale pokud je po pádu v bitvě nevrátíte zpět k životu, navždy je ztratíte.