Remastery Sama a Maxe konečně míří na PlayStation

Sam s Maxem se podívají na konzole od Sony už brzy, a to v remasterech sérií Sam & Max Save the World a Sam & Max Beyond Time and Space. Na PlayStationu dokonce první sezóna dosud nikdy nevyšla.

Remasterovaný Sam & Max se vrátí za několik týdnů

Sam s Maxem se v graficky a zvukově vylepšené formě dostanou za hranice času a prostoru 8. prosince, tentokrát ale bez českých titulků i bez slevy pro majitele původní druhé sezóny.

Remaster první sezóny Sama a Maxe dorazil na Xbox

Sam & Max Save the World je nyní k dostání i ve verzi pro Xbox One a Xbox Series X|S. O portu pro PS4 nebo PS5 se zatím nehovoří, tvůrci však nadále pracují na remasteru druhé sezóny.

Steam Next Fest přinese za pár dnů stovky demoverzí

Festival her ve službě Steam mění název, aby bylo lépe patrné jeho zaměření. Valve představilo Steam Next Fest, týdenní oslavu nadcházejících her s řadou demoverzí z různých žánrů.

Souhrn z Upload VR Showcase: Střílečka Fracked, survivaly Song in the Smoke a Green Hell i Sniper Elite VR

Na co se mohou těšit příznivci virtuální reality? V nadcházejících měsících pro ně vyjde rail shooter Fracked, survivaly Song in the Smoke a Green Hell, Sam & Max či pokračování I Expect You To Die.

Sam & Max Save the World se vrací v remasteru

Máme tu další remaster! Tentokrát se vracíme k ikonické point & click adventuře Sam & Max Save the World z roku 2006. Už tehdy to byla velice vtipná hra, která byla postavena na hláškách a hádankách.

Remasterovány budou i další sezóny Sama a Maxe

Nezávislé studio Skunkape Games, které založili bývalí členové Telltale Games, se pochlubilo s dalšími plány. Ty udělají radost všem, co mají Sama a Maxe v lásce.

Rozhodněte o nejlepší hře prosince 2020

S koncem roku nemůžeme vynechat naši tradiční anketu o nejlepší hru daného měsíce. Poslední měsíc letošního roku si budeme pamatovat díky Cyberpunku 2077.

Sam & Max jsou zpět. V češtině si zahrajeme remaster první sezóny adventury

Zábavná komiksová dvojice „detektivů“ na volné noze od kreslíře Stevea Purcella je zpět. Nezávislé studio Skunkape Games oznámilo příchod Sam & Max Save the World Remastered.

8

Sam & Max Save the World

2020

Sam & Max Beyond Time and Space