Zobrazit vše ve dne 18. 11. 2021

Shrnutí vydání remasterované GTA trilogie; z bláta do louže

Rockstar připravil remaster GTA 3, Vice City i San Andreas; už od ohlášení se mu ale slov chvlály nedostalo. Pojďme se přehledně podívat, co všechno se se spuštěním neslo.

Hrdinové DC, Shaggy, Bugs Bunny, Tom a Jerry a další se střetnou v bojovce MultiVersus

Po řadě spekulací to máme černé na bílém. Společnost Warner Bros. Games oznámila bezplatnou týmovou plošinovkovou bojovku MultiVersus pro čtyři hráče. Těšit se můžete nejen na hrdiny DC.

TOP 5 Epizoda S1E223

TOP Herních bossů, na které nemůžeme zapomenout

Někteří bossové se nám zapsali do paměti, ať už z dobrých nebo špatných důvodů. A přesně na ty se dnes podíváme v TOP herních bossů, na které nemůžeme zapomenout.

Pokochejte se Montanou, která rozšíří American Truck Simulator

Montana je nezkrotná, divoká a přírodní. Ať se podíváte kamkoli, najdete zde panenskou přírodu, půvabná městečka a nádherné výhledy. Prozkoumejte národní parky.

Ubisoft rozdává oblíbenou špionážní akci Splinter Cell: Chaos Theory

Po Assassin's Creed Chronicles z minulého týdne se Ubisoft v rámci 30. výročí rozhodl rozdávat PC verzi hry Splinter Cell: Chaos Theory. Jde o nejoblíbenější díl u fanoušků Sama Fishera.

Dying Light 2 ukazuje parkour a boj ve městě zamořeném zombíky

Do vydání Dying Light 2: Stay Human zbývají poslední měsíce a Techland se přirozeně snaží hráče nalákat, aby si hru koupili. Nejnovější snažení přináší desetiminutové gameplay záběry.

Nominace na hry roku 2021 ovládl Xbox s Bethesdou

Organizátoři The Game Awards 2021 odhalili nominace na hry letošního roku, který je poznamenám nesčetnými odklady a často bohužel i horší kvalitou očekávaných titulů.

Activision si přišlápne na cheatery v Call of Duty

Cheateři jsou odvěkým nepřítelem a trnem v patě herní série Call of Duty. Activision se dlouhá léta snaží s těmito hráči zatočit, ale tentokrát už to bude jednou provždy!

Remasterovaný Sam & Max se vrátí za několik týdnů

Sam s Maxem se v graficky a zvukově vylepšené formě dostanou za hranice času a prostoru 8. prosince, tentokrát ale bez českých titulků i bez slevy pro majitele původní druhé sezóny.