Vzbudí Sonic Origins opětovný zájem o modrého sprintera?

K oslavám dvacátých narozenin ježka Sonica byl vydán Sonic Origins. Který nám má přiblížit v krásnějším kabátku první 4 díly hry Sonic the Hedgehog. Povedlo se? Nebo z nás Sega chce dostat jen peníze?

Fanoušci se bojí o modrého ježka a vyzývají Segu k odkladu hry Sonic Frontiers

Tohle je nemilé. V době, kdy Sega rozběhla marketingovou kampaň na Sonic Frontiers, tak se objevují nespokojení fanoušci. Ti společnost žádají, aby novou hru s ikonickým modrým ježkem odložila.

Sega ukázala Mega Drive Mini 2 s padesátkou retro her

Společnost Sega představila novou mini retro konzoli. Po úspěchu Sega Mega Drive Mini přichází druhá verze, která obsáhne 50 titulů z Mega Drive a Mega CD. Chybět nebude Sonic CD.

Sega má naplánované nové hry, remaky i remastery

Společnost Sega v současném fiskálním roce očekává výrazné zvýšení tržeb z videoher. V tomto segmentu rostly firmě tržby už loni. Od následujících měsíců si ale Sega hodně slibuje.

Plány Segy na „SuperGame“ zahrnují několik her a možná i NFT

Sega začala shánět nové vývojáře pro svou iniciativu SuperGame. V inzerátech vysvětlila, že se jedná o několik her a potvrdila potenciální zapojení NFT a cloudových technologií.

Do Nintendo Switch Online přibyly nové hry ze SEGA Mega Drive

V rámci rozšířeného předplatné Nintendo Switch Online přibyly nové hry z konzolí SEGA Mega Drive a Genesis. Konkrétně jde o 3 hry: Light Crusader, Super Fantasy Zone a Alien Soldier.

Hry jsou moje hobby od první poloviny 80 let 20 století.

9

Football Manager 2022

2021

Microsoft a Sega chtějí společně vytvářet hry nové generace

Společnosti Microsoft a Sega v neděli oznámily uzavření strategické aliance. Skrz partnerství chtějí vytvářet hry nové generace. Sega bude možnosti zkoumat s využitím cloudové infrastruktury.

Sega oznámila nového Sonica, kolekci Sonic Origins a další výroční novinky

U příležitosti 30. výročí modrého ježka uspořádala Sega speciální stream, na kterém odhalila spoustu her se Sonicem, crossovery a merche. Nové dobrodružství dorazí ale až v příštím roce.

U příležitosti olympijských her v Tokiu chystá Sega hru, která nebude moc realistická

Za měsíc vyjde Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game a nabídne 18 olympijských disciplín v arkádovém stylu a vlastní avatary se směšnými kostýmy, včetně piráta a astronauta.

Umělá inteligence vylepšuje GTA 5, velká střílečka od Segy, Ratchet & Clank je hotov

Z oznamovacího traileru Battlefieldu budeme ohromeni. Dungeons & Dragons: Dark Alliance bude v Xbox Game Passu. Dragon Age 4 je ještě daleko. Austrálie pomáhá vývojářům. Epic Games Store chystá...

Sega prodala západní arkádovou divizi

Společnost Sega pomalu, ale jistě opouští arkádový trh. Po prodeji své japonské divize koncem roku 2020 se nyní rozloučila se západní divizí známou jako Sega Amusements International.

Společnost SEGA zvolena nejlepším vydavatelem roku. Jak jsou na tom další?

Společnost v loňském roce vydala například manažerský simulátor Football Manager z prostředí fotbalu, japonský RPG titul Persona 5 Royal nebo pokračování série Yakuza s podtitulem Like a Dragon.

90VTEŘIN Epizoda S7E5

I crewmati mohou ventovat!

Among Us dostává velmi zajímavé oživení, ovšem jen pomocí modifikace. Oficiálnější bude například lego se známým ježkem Sonicem. Další bombastické zprávy uvidíte v 90VTEŘINÁCH!

Sega chystá hraný film založený na japonské herní sérii Yakuza

Videoherní vydavatel Sega se rozhodl propůjčit práva na svojí značku Yakuza. Ve spolupráci s producenty 1212 Entertainment a Wild Sheep Content vznikne hraný film na motivy této akční adventury.

Sega předvedla přenosné retro konzole Game Gear Micro

Sega zveřejnila podrobnosti o přenosných retro konzolích Game Gear Micro. Budou se dělat hned v několika barevných variantách, z nichž každá nabídne jiné hry.

Sonic dostane druhý diel, oficiálne to potvrdili Paramount aj Sega

Server Variety exkluzívne priniesol potvrdenie o tom, že sa chystá pokračovanie filmu Ježek Sonic. Oficiálne to potvrdili Paramount Pictures aj Sega Sammy.

Sega vidí spoustu nových příležitostí po úspěchu filmového Sonica

Vedoucí Sonic Studio, Ivo Gerscovich, se na Redditu vyjádřil k úspěchu filmu Ježek Sonic. Dle něho jim otevřel tento film dveře k novým příležitostem v oblasti Sonica.

Strategie Humankind seznamuje s nárokováním území a rozšiřováním měst

Vyšel nový vývojářský deník ke strategii Humankind, který nám přibližuje, jak bude možnost tvořit jedinečné civilizace ovlivňovat nárokování území a budování měst.

Sega meziročně zvýšila čisté tržby, ale nedaří se prodávat nové hry

Společnost Sega oznámila své finanční výsledky za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2019-2020, které proběhlo od října do prosince minulého roku.

Sega bude prodávat PC hry v plně recyklovatelných obalech

Společnost Sega bude své nadcházející hry ve verzích pro počítače prodávat v plně recyklovatelných obalech. Na konzolích to bohužel není možné. Tam Sega musí dodržovat standardy.

9

Humankind

2021

8

Yakuza: Like a Dragon

2020

Do prodeje vstoupila Sega Mega Drive Mini

Replika ikonické herní konzole obsahuje 42 legendárních her a prodává se za doporučenou cenu 2099 Kč.

Total War Saga: Troy

2020

6

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020

2019

Football Manager 2020

Režisér Sonica reaguje na kritiku. Čakajú nás zmeny!

Len nedávno sme sa v našom Showtime bavili o tom, ako nesprávne a zvláštne vyzerá Sonic v chystanej filmovej adaptácií. Neboli sme v tom sami. Film sprevádzali problémy s dizajnom hlavnej postavy už…

Sega přichází s mini verzí Mega Drive

Retro konzole mají očividně úspěch. Po představení Playstation Classic a Nintenda Classic se totiž objevuje další retro konzole. Tentokrát od Segy.

Yakuza Kiwami

2016

8

Two Point Hospital

Total War: THREE KINGDOMS

Věrný divák 🙂.

3

Sonic Forces

2017

Mafie v prostředí japonské Jakuzy

Vraždy, výpalné, krádeže, rychlé auta a levné ženy, to jsou věci co si většina lidí vybaví, když se mluví o gangsterech. Dnes se však nebudeme bavit o nové Mafii nýbrž o hře Yakuza zero.

7

Sonic Mania

2017

Klasické SEGA hry se nyní dají zdarma hrát na iOS a Android

Sega spouští novou službu Sega Forever, ve které si na vašich mobilních zařízeních zahrajete některé staré SEGA hry zcela zdarma. Služba startuje 22. 6. 2017 a bude dostupná pro Android a iOS.

8

Total War: WARHAMMER II

2017

7

Endless Space® 2

2017

5

Warhammer 40,000: Dawn of War III

2017

Rock of Ages

2011

8

Two Point Campus

2022

7

Judgment

2019

Football Manager 2023

2022

7

Sakura Wars

2020

Hyenas

Sonic Frontiers

2022

7

Team Sonic Racing

2018

7

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

2021

Persona 4 Golden

2020

3

Sonic Origins

2022

5

Sonic Colors: Ultimate

2021

Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game

2021

9

Shining Resonance Refrain

8

Lost Judgment

2021