Mario + Rabbids: Sparks of Hope

2022

Mario + Rabbids: Sparks of Hope ukazuje vylepšené bitvy

V téměř pětiminutovém videu máme možnost podívat se na vylepšené bitvy v Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Vidíme schopnosti a možnosti hrdinů, kdy každý má vlastní strom dovedností.

Okouzlující bitva v Mario + Rabbids Sparks of Hope

Pokračování povedeného dobrodružství Maria a jeho přátel se ukázalo na Ubisoft Forward prostřednictvím dlouhého gameplay videa, kde nechybí ani velká bitva. Podívejte se.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope chce překonat skvělého předchůdce

Bowser se připojí ke známým postavám, aby společně vytvořili pestrý tým a zabránili Curse – zlovolné vesmírné entitě – uvrhnout celou galaxii do nepřístojného chaosu.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope nabídne taktičtější bitvy známých hrdinů

Vrací se Mario, Luigi, princezna Peach, Rabbid Peach, Rabbid Luigi a další postavy, které se objevily už v Mario + Rabbids Kingdom Battle z léta 2017. Tentokrát budou strategické bitvy taktičtější.

Zapište si do kalendáře datum vydání Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Do kalendáře si můžete poznamenat datum vydání Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Taktická dobrodružná strategie, která je pokračováním vychvalovaného Mario + Rabbids Kingdom Battle, vyjde na podzim.

90VTEŘIN Epizoda S8E73

Hry vás dostanou do vězení

Můžete buď hrát, nebo se kvůli hrám dostat do vězení. GTA VI stále řeší problematický únik záběrů, EA zase mění přístup ke svým studiím a Xbox bude v bílé barvě? To si zodpovíme v epizodě 90HODIN.

Stručně: Jaký bude remake Splinter Cell a velký výprodej her

Kojima spolupracoval na luxusních hodinkách. Úspěch Cyberpunku 2077. Tiny Tina’s Wonderlands překonala očekávání. Mario + Rabbids Sparks of Hope hlásí hotovo. Tvůrce cheatů žaluje vývojáře.

Rostoucí Assassin's Creed a Far Cry má zastoupit Avatar

Far Cry, Assassin's Creed a Tom Clancy's Rainbow Six. To jsou největší značky Ubisoftu, které si v uplynulém roce vedly nejlépe. V následujících měsících ale nic z toho nevyjde.

Ubisoft spoléhá na Avatara, Skull & Bones a Mario + Rabbids

Francouzský Ubisoft se připravuje na další velké premiéry. V období od 1. 4. 2022 do 31. 3. 2023 se firma spoléhá na několik očekávaných her. Chystá toho ale mnohem více. Co Assassin's Creed?

Ztřeštění Králíci chystají filmovou invazi na Mars na Netflixu

Ubisoft oznámil, že tito otravní a ztřeštění Králíci se brzy dostanou nejen na obrazovky televizorů. Králíci útočí: Mise na Mars zamíří na streamovací službu Netflix.

Nejočekávanější hry podle novinářů: E3 2021 Awards

Máme za sebou historicky první zcela virtuální veletrh E3. Ten včera v noci našeho času skončil přehlídkou nejočekávanějších her podle zahraničních novinářů. Jaké tituly vybrali?