Zobrazit vše ve dne 3. 7. 2022
TOP 5 Epizoda S1E255

Hry, na které prostě potřebujeme remake/remaster

Vzpomínáme na hry, které těšily naše srdce, když jsme byli mladí. Ale nejraději bychom tyto vzpomínky oživili! Vybrali jsme proto TOP 5 her, od kterých potřebujeme remake či remaster.

Unikly mapy Call of Duty: Modern Warfare 2 a Black Ops 5

Na internetu se objevily artworky, které podle všeho ukazují několik multiplayerových map z Call of Duty: Modern Warfare 2, které vyjde letos v listopadu. Máme tady i Black Ops 5.

Tým rebelů vznikl před 20 lety v Polsku. Výročí oslavuje CD Projekt RED, tvůrci Zaklínače a Cyberpunku

Pojďme si připomenout historii jednoho z nejznámějších studií na světě, které stojí za sérií Zaklínač. Ta má na kontě přes 60 milionů prodaných kusů. Nyní tým pracuje na novém Zaklínači.

Scenáristka Deus Ex se přesunula do BioWare

AKTUALIZACE: Na novém Mass Effectu bude pracovat scenáristka Deus Ex. Ke studiu BioWare se totiž připojila Mary DeMarle, která měla na starost příběh a scénář posledních titulů Deus Ex.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope chce překonat skvělého předchůdce

Bowser se připojí ke známým postavám, aby společně vytvořili pestrý tým a zabránili Curse – zlovolné vesmírné entitě – uvrhnout celou galaxii do nepřístojného chaosu.

Šílení králíci robí neplechu v párty hře pro celou rodinu

Budete předvádět hloupé pózy, svrhávat protivníky, chroupat chilli papričky a předvádět své nejlepší taneční pohyby na králičí párty. Jednotlivé minihry si lze užít až ve čtyřech hráčích.

Děsivý vesmírný teror zažijete v hororu The Chant

Psychedelická hororová akční adventura The Chant se poodhaluje v příběhovém traileru, který nám dává lepší představu o tom, co od tohoto projektu máme čekat. Připraveni?