Figurky Star Wars Jedi: Survivor odhalují první nepřátele

Společnost Hasbro připravuje v rámci své Vintage Collection figurky nepřátel z chystaného pokračování hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Svých figurek se dočká také remake Knights of the Old Republic.

Star Wars: Knights of the Old Republic 2 konečně míří na Switch

Pokračování prvního dílu Knights of the Old Republic, které má na svědomí studio Obsidian, doplní na Switchi několik vylepšení a po vydání také mod The Sith Lords Restored Content jako DLC.

Droid BD-1 ze Star Wars Jedi: Fallen Order bude zvěčněn v LEGO formě

Sada, díky které si bude moci každý postavit dnes už ikonického droida, čítá 1062 dílků a vyjde v průběhu léta. Model disponuje i několika pozoruhodnými detaily.

Saber Interactive se podílí na vývoji remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Studio Aspyr se dočkalo při vývoji projektu Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake významné posily ve formě studia Saber Interactive. Více se o hře dozvíme v následujících měsících.

Patch LEGO Star Wars: The Skywalker Saga přidává čtyři další mateřské lodě

Optimalizace PC verze je místy pořád dost mizerná, alespoň ale došlo k opravě nejpalčivějších problémů s postupem a k přidání trochy nového obsahu ve formě dalších mateřských lodí.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga láká na stávající DLC

Při příležitosti oficiálního Star Wars dne jsme se dočkali nového traileru, který láká na všech sedm balíčků s postavami, které rozšiřují LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

Scenáristka Uncharted Amy Hennig se vrací ke Star Wars

Akční adventura Star Wars od EA a studia Visceral Games, na níž pracovala Amy Hennig, byla sice zrušena, ale nyní se scenáristka série Uncharted do předaleké galaxie vrací zásluhou Skydance New Media.

Return to Monkey Island na prvních screenshotech

Hra nabídne moderní umělecký styl, stejně jako pokročilejší uživatelské rozhraní. Těšit se můžeme i na návrat několika klasických postav, včetně Elaine a LeChucka.

Return to Monkey Island nepřepíše třetí díl

Ron Gilbert potvrdil, že navzdory tomu, co říkal v minulosti, nehodlá z kánonu série Monkey Island vyškrtnout třetí díl s názvem The Curse of Monkey Island. I díky tomu se vrací Murray.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ve velkolepém launch traileru

PC hráči musí čekat do dnešního podvečera, na konzolích už je ale nová LEGO Star Wars hra k dispozici. To nám připomíná také nový trailer, který nešetří filmovou hudbou, akcí ani cut-scénami.

Guybrush Threepwood a Monkey Island hlásí návrat

Devolver Digital a studio Terrible Toybox chystá hru, v níž řada fanoušků adventur od LucasArts už nejspíš nedoufala. Return to Monkey Island od Rona Gilberta přichází.

Trailer LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zesměšňuje padouchy

Nový trailer dokazuje, že i temná strana umí být vtipná a zábavná. Konečně také víme, co znamená rozkaz 67, a můžeme se podívat na Bena Swola v plné polonahé parádě.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nám chce dát celou galaxii

Nový vývojářský deník se zaměřuje na tvorbu planet ze všech devíti filmů ságy Skywalkerů. Na mnoha z nich pocítíme vlivy počasí, přičemž určité mise nás donutí cestovat mezi více planetami.

Některé DLC pro LEGO Star Wars: The Skywalker Saga budou k dostání už v den vydání základní hry

Warner Bros. opět předvádí, proč patří mezi nepopulární herní vydavatele. Přiblížení obsahu všech sedmi placených balíčků s postavami doprovází nepříjemné a chaotické podrobnosti o jejich dostupnosti.

Star Wars Eclipse může údajně vyjít až v roce 2027 nebo 2028

Podle Toma Hendersona má Quantic Dream stále problém s náborem nových zaměstnanců, kteří by na chystané Star Wars hře pracovali. Trailer se sice dočkal skvělých ohlasů, ale studiu příliš nepomohl.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga hlásí hotovo

Po několika odkladech tvůrci ze studia TT Games konečně oznámili, že hra dosáhla tzv. Gold statusu. Navíc upřesnili, jak to bude po vydání s několika přídavky, které hru obohatí o další postavy.

Han Solo s banánem ve vývojářském deníku LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Čerstvý vývojářský deník nabízí nové záběry z hraní, zajímavosti a mumlání z úst samotných tvůrců nebo přiblížení některých novinek v oblasti hratelnosti. Samozřejmě nechybí ani trocha humoru.

Darth Malgus se vrací v cinematic traileru Star Wars: The Old Republic: Legacy of the Sith

Včera vyšlo rozšíření Legacy of the Sith pro Star Wars: The Old Republic. Vydání expanze proto doprovodil velkolepý cinematic trailer, který může snadno zaujmout veterány i nováčky.

Světe div se, EA a DICE opravují Star Wars: Battlefront 2

Battlefront 2 z roku 2017 se nakonec dočkal hned dvou oprav, které řeší závažné problémy, s nimiž se hráči setkávali na konci minulého roku, i několik dalších chyb.

Star Wars: The Force Unleashed si letos zahrajeme i na Switchi

Dnes už klasická akční hra ze světa Star Wars zavítá v dubnu na Switch ve formě portu verze pro Nintendo Wii. Očekávat můžeme pohybové ovládání nebo režim duelů.

Star Wars: Hunters doplní kniha pro děti

Kniha Star Wars: Hunters: Battle for the Arena se zaměří na příběhové pozadí temné válečnice Rieve, jedné z hratelných postav chystané primárně mobilní multiplayerové hry od Zyngy.

Studio Respawn Entertainment připravuje hned tři nové Star Wars hry

Kromě pokračování akční adventury Star Wars Jedi: Fallen Order připravují tvůrci Apex Legends a Titanfallu ze studia Respawn Entertainment také střílečku a strategii.

DLC pro LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nabídnou postavy z filmů i seriálů

Balíčky postav nabídnou hrdiny z filmů Rogue One a Solo nebo z animované série The Bad Batch a obou sezón Mandaloriana. Těšit se můžeme i na klasické postavy nebo vojáky.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dorazí v dubnu, vrací se mumlání namísto dabingu

Dlouho očekávané konkrétní datum vydání doprovází nový gameplay trailer, který láká na celou řadu novinek v oblasti hratelnosti. Cheaty pak umožní volbu mezi dabingem a tradičním mumláním.

Ve Star Wars Eclipse si zahrajeme za množství rozličných postav

Nová Star Wars hra od studia Quantic Dream sází na rozvětvený příběh, v němž bude záležet na našich volbách a v němž si zahrajeme za více postav. Spekuluje se také o multiplayeru.

Ve Star Wars Eclipse od tvůrců Detroitu navštívíme éru Vrcholné Republiky

Spekulace se zase jednou potvrdily. Tvůrci her jako Heavy Rain nebo Detroit: Become Human ze studia Quantic Dream chystají hru ze světa Star Wars, která je zasazená do éry Vrcholné Republiky.

Expanze Legacy of the Sith pro Star Wars: The Old Republic se odkládá na únor

Odkladům na příští rok ještě není konec. Nového rozšíření MMORPG ze světa Star Wars jsme se měli dočkat už za několik dní, na poslední chvíli však došlo k odkladu o dva měsíce.

Star Wars: Hunters rozhodně vypadá jako mobilní hra

Novou hru ze světa Star Wars, která vyjde příští rok na Nintendo Switch a mobilní zařízení, přibližuje čerstvý gameplay trailer, jenž rozhodně nezapře původ celého projektu.

V EA údajně odmítli Star Wars: Battlefront 3

Podle Toma Hendersona mají být důvodem náklady na licenci. Pod EA však prý vznikají dvě jiné Star Wars hry, které budou zaměřené spíše na příběh a singleplayerový zážitek.

Star Wars: The Old Republic - Legacy of the Sith dorazí v polovině prosince

V nové expanzi MMORPG ze světa Star Wars navštívíme vodní planetu Manaan ze Star Wars: Knights of the Old Republic. Všichni hráči se také mohou těšit na nový systém soubojových stylů.

Star Wars hra od tvůrců Heavy Rain může být zasazena do období Vrcholné Republiky

Znovu se spekuluje o nové Star Wars hře, kterou připravuje studio Quantic Dream. Nejnovější spekulace hovoří o názvu Star Wars: Eclipse a zasazení do éry Vrcholné Republiky.

Klasické cinematic trailery Star Wars: The Old Republic jsou nyní k dispozici ve 4K rozlišení

Nové vydání trailerů Deceived, Hope, Return a Sacrifice připomíná 10. výročí MMORPG ze světa Star Wars. Zároveň se jedná o velkolepou připomínku starých, poněkud odlišných časů.

Tvůrci Star Wars: The Old Republic shrnují dosavadní příběh

Sedmiminutové video od BioWare letmo popisuje události původní hry i několika rozšíření, zatímco připravuje dějovou půdu pro chystanou expanzi s podtitulem Legacy of the Sith.

LEGO Star Wars: Castaways je další mobilní hra pro Apple Arcade

Tvůrci slibují první sociální online LEGO Star Wars titul, v němž je možné prožívat simulace klíčových okamžiků ságy Star Wars, závodit, tancovat nebo objevovat tajemství dávno opuštěné planety.

Originální Star Wars: Knights of the Old Republic vyjdou na Switch

Port klasického RPG zasazeného do světa Star Wars má na starosti studio Aspyr, které připravuje také remake pro PC a PS5. Na Switchi zažijeme původní Revanův příběh na začátku listopadu.

Bude Star Wars od Quantic Dream akčnější, než jsme čekali?

Zvěsti o Star Wars hře od tvůrců Heavy Rain a Detroit: Become Human nabírají na obrátkách. Do celé konverzace se přimíchal server Kotaku, který přináší svoje vlastní informace.

Tvůrci Heavy Rain a Detroit: Become Human údajně připravují novou Star Wars hru

Nezávislé studio Quantic Dream, které se již nějakou dobu neomezuje jen na PlayStation, podle nepotvrzených informací připravuje zhruba 18 měsíců novou hru, která je zasazena do světa Star Wars.

Cinematic trailer Star Wars: Hunters přibližuje postavy

Primárně mobilní free-to-play hra, která míří také na Nintento Switch, vyjde v průběhu příštího roku. Setkáme se v ní třeba s bojovnicí s červeným světelným mečem nebo s mandalorianským válečníkem.

Na remaku Star Wars: Knights of the Old Republic se opravdu nepodílí EA ani BioWare

Remake vzniká jen za spolupráce Aspyru a Lucasfilm Games. Reakce EA na žádost o vyjádření k neúčasti společnosti na celém projektu dokáže rozesmát, odpověď BioWare taktéž, i když v kladnějším smyslu.

Star Wars: Knights of the Old Republic - Remake nespadá do kánonu

Stejně jako původní hra, i remake legendárního RPG zůstává v takzvané Legends kontinuitě, která nespadá do aktuálního kánonu ságy. Těšit se tak můžeme na originální příběh v nové formě.

LEGO Star Wars Battles se vrací ve verzi pro Apple Arcade

Původně mobilní hra ze světa LEGO Star Wars, jejíž provoz byl ukončen ještě před plnohodnotným vydáním, překvapivě ožívá. Namísto mobilních zařízení však míří na Apple Arcade.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na jaře příštího roku

Utrpení fanoušků je snad konečně u konce, jelikož jsme se dočkali nového traileru, který láká na návrat do předaleké galaxie v LEGO podání. V první řadě ale máme k dispozici nové datum vydání.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga přeci jen žije

Dlouho očekávanou LEGO hru uvidíme po dlouhých měsících ticha během zahájení letošního Gamescomu. Na spekulace o zrušení tedy můžeme zapomenout, odklad na příští rok však zatím vyloučen není.

Na EA Play Live neuvidíme ani novou Star Wars hru

Po zjištění, že příští týden neuvidíme další Dragon Age ani Mass Effect od BioWare, přichází další zklamání. Budoucnost Star Wars her od EA bude představena až příští rok.

Zombies Ate My Neighbors od LucasArts vyjde na nové platformy

Akční šílenost z roku 1993 i její o rok mladší pokračování dorazí na PC a konzole už příští měsíc. Těšit se můžeme i na nové funkce, třeba ukládání nebo galerii konceptů z vývoje.

Nejprodávanější Star Wars hrou v USA je Battlefront z roku 2015

Na druhém místě je překvapivě singleplayerová akce Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019. Historicky se velmi dobře dařilo i LEGO Star Wars hrám či původním Battlefrontům od Pandemicu.

Znovu se hovoří o remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Dle nepotvrzených informací pracuje na remaku jedné z nejlepších Star Wars her všech dob studio Aspyr. Dalších detailů o projektu je však stále k dispozici velmi málo.

Star Wars: Republic Commando míří na PS4 a Switch

Kopněte do sebe trochu bacty a začněte nacvičovat popěvek Vode An. Jedna z nejklasičtějších stříleček ze světa Star Wars míří na další platformy a díky zpětné kompatibilitě bude hratelná i na PS5.

Star Wars: Hunters pro Switch a mobily nabídne multiplayerové boje v aréně

Konečně víme, na čem pracuje společnost Zynga. Její nová Star Wars hra je zasazená do období po pádu Impéria a nabídne online souboje týmů v aréně s řadou výrazných postav. Nechybí ani cross-play.

Indiana Jones nás může zavést do Říma v roce 1937

Fanoušci slavného archeologa se zálibou v klobouku, švihání bičem a mlácení nácků mohli předevčírem konečně začít slavit, jelikož došlo na oznámení nové hry s Indianou Jonesem v hlavní roli.

EA ztratila exkluzivitu na Star Wars. Do vývoje se pouští Ubisoft

Tak tohle nikdo nečekal. Společnost Electronic Arts ztratila exkluzivitu na Star Wars, oznámila firma Lucasfilm. Zároveň avizuje, že do vývoje hry ze světa Hvězdných válek se pouští Ubisoft.

Bethesda vrátí do herního světa Indianu Jonese

Nový projekt Bethesdy je velkým překvapením. Vydavatel oznámil novou hru s licencí známého filmového hrdiny Indiana Jonese. Titul spadá do včera představené divize Lucasfilm Games.

Značka Lucasfilm Games nově sdružuje hry ze světa Star Wars

Všechny hry ze světa Hvězdných válek budou nyní označovány pod Lucasfilm Games. Je přitom úplně jedno, kdo je vytvořil. Disney spustilo i speciální sociální sítě, kde bude prezentovat novinky.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vás vezme do všech devíti filmů

I přestože se většina z nás těší na Star Wars Jedi: Fallen Order, tak LEGO Star Wars vypadá minimálně z traileru skvěle. Přeci jen se jedná o LEGO hru a LEGO hry jsou vždycky trochu jiné, a to je…

Star Wars Eclipse