Vylepšená Kill Cam ve Sniper Elite 5 i pro pistole a SMG

Minutový trailer není určen pro slabé povahy, ukazuje vylepšenou Kill Cam, tedy kameru povedených zásahů. Co dokáže projektil napíchat v těle a lebce? To názorně ukazuje Sniper Elite 5.

Hybridní éru rallye závodů doprovodí WRC Generations

Nejkomplexnější, Nejrealističtější a nejnáročnější. To jsou slova, která se objevují v tiskové zprávě představují nové WRC. A zároveň poslední od Naconu a KT Racing.

Battlefield 2042 končí s Breakthrough multiplayerem pro 128 hráčů

Střílečka Battlefield 2042 končí s největší variantou multiplayerového režimu Breakthrough. Bitvy byly prý chaotické a postrádaly výrazný vliv jednoho hráče na výkon týmu.

SnowRunner rozjíždí sedmou sezónu

Off-road simulace SnowRunner koncem měsíce rozjede sedmou sezónu. Současně vyjde vylepšení pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S jako bezplatná aktualizace stávajícím majitelům.

Netflix plánuje funkci živého vysílání - Co to pro diváky znamená?

Streamovací platformy nabraly v posledních letech neuvěřitelné popularity. Netflix proto plánuje novou funkci, která by uživatelům umožnila sledovat živě vysílané pořady.

Test Drive Unlimited Solar Crown v září nevyjde a nebude pro PS4 a Xbox One

Test Drive Unlimited Solar Crown bohužel 22. 9. letošního roku nevyjde. Společnosti Nacon a Kylotonn dnes oznámily odklad na rok 2023. Současně se rozhodly, že hru nebudou vyvíjet pro old-gen.

Steelrising zve do Paříže roku 1789

Společnosti Nacon a Spiders po oznámení akčního RPG titulu GreedFall 2 přicházejí s příběhovým trailerem zaměřeným na projekt Steelrising. To je také akční RPG, které vás zavede do Paříže roku 1789.

Jak si vede disk SPATIUM M480 Play od MSI?

MSI představilo nový NVMe disk s vysokými rychlostmi, který míří na výkonné počítače a také novou generaci konzolí. Jak si vede oproti ostatním konkurentům na trhu?

Amanita Design formálně odhaluje lepenkovou dystopii Phonopolis

Po nedávném zveřejnění fotografie přichází plnohodnotné odhalení dystopického, ručně dělaného dobrodružství Phonopolis od českého studia Amanita Design. Podle slov tvůrců si ale na hru ještě počkáme.

Dinosauři, farmaření i Sniper Elite 5 v Game Passu

Konec pátého měsíce letošního roku je pro předplatitele Game Passu skutečně zajímavý. Společnost Microsoft pro ně připravila lákavé, zajímavé a nové hry. Podívejte se.

Ve třetí řadě Zaklínače se patrně dočkáme dvou čarodějek, které se objevily jak v knihách, tak i ve hře

Lóže čarodějek se bude ve třetí řadě Zaklínače i nadále rozšiřovat. Netflix totiž oznámil, že v seriálu se objeví dvě nové herečky, které by měly ztvárnit známé postavy jak z knih, tak i ze třetí hry.