Nový milník Steamu a Farming Simulator 22 populárnější než Battlefield 2042

Steam dosáhl nového milníku. Služba od Valve zaznamenala více než 27 milionů současně přihlášených uživatelů. Stalo se tak v období díkuvzdání a slev. A farmaření je populárnější než válčení.

Vylepšená verze karty RTX 2060 nezvětší jen videopaměť

Spekulace o aktualizované verzi karty RTX 2060 od Nvidia začínají nabírat na vážnosti. Zařízení by mělo posloužit jako levnější verze RTX 3060 s doufejme větší dostupností.

Propracovaný filmeček láká na příběh Halo Infinite

Propagační kampaň Halo Infinite se rozjela na plné obrátky. V návaznosti na blížící se vydání této sci-fi střílečky tady máme propracovaný filmeček, který láká na příběh Master Chiefa.

BioShock 4 má nabídnout dvě radikálně odlišná města

S blížící se show The Game Awards 2021, kde se dočkáme přehlídky toho, co nás nejen v roce 2022 na počítačích a konzolích čeká, se objevuje stále více spekulací.

Herec Alberta Weskera měl potvrdit Resident Evil 4 Remake

Po remaku prvního, druhého a třetího dílu hororové série Resident Evil není pochyb o tom, že Capcom připraví i předělávku čtvrtého dílu. Dřívější spekulace zmiňovaly propracovanější příběh.

Bude Diablo 2 Resurrected konečně opraveno? Blíží se velká aktualizace

Počáteční problémy remasteru druhého Diabla, včetně problémů s online připojením, se postupně zlepšuje. Vývojáři mají konečně čas a chystají první velkou aktualizaci.

V Euro Truck Simulatoru 2 bude vylepšena další původní země

Euro Truck Simulator 2 z roku 2012 se do důchodu ještě nechystá. Kromě připravovaného rozšíření mapy o část Ruska pracuje tým v českém studiu SCS Software na vylepšení starších částí rozsáhlého světa.

Feign je streamerské Palermo - Preview

S hrami, kde sociální interakce je ten nejlepší detektiv, se roztrhl pytel. Feign je milejší obdoba městečka Palerma. Mnoho rolí a vtipné možnosti jsou to, co si rozebereme v dnešním preview.

Slovensko vybralo nejlepší hry roku 2020. Jak se daří jejich hernímu průmyslu?

Odborná porota vybrala nejlepší slovenské hry, které vyšly v roce 2020. U této příležitosti se podíváme na tamní videoherní trh detailněji. Jak se daří slovenským studiím a kolik her vytvořila?

Předvánoční bitvu o zákazníka vyhrál Xbox Series S

Hitem předvánočních nákupů ve Spojených státech amerických je podle Adobe Analytics nejslabší ze současné generace herních konzolí. Důvod? Jiné konzole nejsou dostupné.

Řešení krize? NZXT prodává herní PC s integrovanou grafikou

Specialista na herní počítače NZXT překvapil představením řady Foundation, která postrádá GPU. Na hraní musí zákazníkům vystačit APU AMD Ryzen 5 5600G. Jak si herní PC poradí s populárními hrami?

Odhalena první prosincová várka her do Xbox Game Passu

Máme tu potvrzenou první várku her, která začátkem prosince rozšíří službu Xbox Game Pass. Předplatitelé se kromě dříve avizované příběhové části střílečky Halo Infinite mohou těšit na další hry.