V betě Hard Westu 2 si vyzkoušíte pistole i nadpřirozené schopnosti svých psanců

Přihlásil se můžete do bety tahové taktické akce Hard West 2 a sami se přesvědčit, jaký pokrok udělali vývojáři sedm let po vydání prvního dílu. Čeká vás temné srdce Západu.

O supersportech, okruhu v Miami a sprintech za deště v F1 22

Čekání na večerní závod Formule 1 si můžete zkrátit. Insider Tom Henderson přinesl seznam supersportů, které budou velkou novinkou F1 22. Uvnitř také gameplay záběry.

Android 13 omezí stahování mimo Play Store, ale to je dobře

Google s novou verzí operačního systému Android plánuje omezit stahování aplikací ze zdrojů jiných, než je Play Store. Spíše než o reálné restrikce, jde ale o odražení virů.

Square Enix prodělala i na superhrdinech Marvelu

Spousta lidí nedokázala pochopit, proč se Square Enix tak levně zbavili studií Crystal Dynamics, Eidos Montréal a Square Enix Montréal i se známými značkami, včetně Tomb Raider.

Známe informace o ceně grafických karet Intel ARC A750, A580 a A380

Zdroje serveru WCCFTECH ohlašují přibližnou dobu vydání a cenu grafických karet Intel ARC A750, A580 a A380. Čekat je můžeme nejspíš v létě a prý jsou srovnatelné s kartami Nvidie.

Hitman 3: Roguelike režim Freelancer odložen

Dánské studio IO Interactive odložilo režim Freelancer pro Hitman 3. Na novinku s roguelike misemi si počkáme. Původně měl být singleplayerový mód dostupný na jaře.

Nacon chystá survival podle filmové série. Je to Terminátor?

Společnost Nacon v Miláně připravuje survival zasazený do postapokalyptického prostředí na motivy jedné z nejpopulárnějších filmových sérií na světě. Artwork naznačuje Terminátora.

Režisér filmu District 9 chystá Off The Grid, battle royale 2.0 v kyberpunku

Studio Gunzilla Games se netají velkými ambicemi při vytváření AAA projektu, na kterém spolupracuje režisér District 9 Neill Blomkamp a autor Altered Carbon (Půjčovna masa) Richard K. Morgan.

Fortnite je možné hrát přes Xbox Cloud Gaming bez předplatného

V Xbox Cloud Gamingu je první hra, kterou můžete hrát bez předplatného Xbox Game Pass Ultimate. Fortnite přes cloudovou službu Microsoftu funguje na iOS, Androidu a PC.

Herní adaptaci filmu Jan Žižka nepřipravují tvůrci Kingdom Come

Na konci včerejšího teaseru na film Jan Žižka se objevila informace, která vyvolala řadu spekulací. Film s hollywoodským obsazením bude vytvořen také jako hra pro konzole a PC.

Velkolepá oznámení a světové premiéry v červnu na Summer Game Festu

Summer Game Fest v produkci moderátora Geoffa Keighleye bude vysílán živě 9. 6. letošního roku od 20:00 středoevropského letního času. Půjde o náhradu za zrušenou E3.

The Sims 4 čekají balíčky spojující téma noci. Vrátí se vlkodlaci?

Electronic Arts si u fanoušků The Sims 4 po nevydařených My Wedding Stories chce napravit pověst a oznamuje, že během dvou měsíců vyjdou tři nová rozšíření různé velikosti.