Burnout a Trackmania se střetávají v závodech Wreckreation

Nezávislé studio Three Fields Entertainment, které založili bývalí zaměstnanci Criterion Games z dob Burnoutu, konečně přichází s tím, po čem fanoušci dlouho volali.

Outcast 2 v gameplay traileru vypadá dobře

Dnes se Outcast 2: A New Beginning ukázal v novém traileru. V něm vidíme kousek gameplaye, který vyzdvihuje hlavního hrdinu Cuttera Sladea a jeho vybavení v podobě jetpacku a wingsuitu.

Cvičení žoldáků v taktickém strategickém RPG titulu Jagged Alliance 3

Dobrá zpráva přišla z prezentace THQ Nordic, připravované Jagged Alliance 3 se drží stylu předchozích dílů. Autoři ze studia Haemimont Games nevymýšlejí žádné bláznivé kousky.

Očekávaný remake Gothicu v prvním traileru

Poprvé máme možnost podívat se na remake prvního dílu série Gothic, který byl oznámen za začátku roku 2020. Jsme pozváni do Old Mine v celé jeho kráse současné generace.

Mimozemská invaze se v Destroy All Humans! 2 zvrhne v chaos

Mimozemská invaze pokračuje. Crypto se snaží v Destroy All Humans! 2 - Reprobed ovládnout Zemi a zotročit si lidstvo. V cestě mu ale stojí jiní mimozemšťané s nebezpečnými příšerami.

Hogwarts Legacy další hrou, kterou si letos nezahrajeme

Magické dobrodružství na území bradavického hradu se zpozdí a oficiálně se odkládá z letošního roku. Čekání naštěstí nebude tak zdlouhavé, jak by se mohlo zdát.

Co rozlišuje dobrý horor od špatného?

Poznáte dobrý horor? Vůbec to totiž není snadné. V našem tematickém videu a článku jsme se zaměřili na to, co dobré horory od těch zlých rozlišuje. A nebojte, žádné jumpscary!

Vrací se horor Alone in the Dark

Klasický survival horor Alone in the Dark z roku 1992 bude vzkříšen podobně jako Resident Evil v remacích od Capcomu. Na THQ Nordic Digital Showcase 2022 byl k vidění první trailer.

Německý Gamescom může vynahradit zklamání z americké neE3

Součástí budou některé tituly, které nebyly přepraveny k představení během červnového Summer Game Festu. Celou akci pak tvoří mix již oznámených her s poměrně velkým počtem nových oznámení.

Cestování portály musí počkat. Aaryn Flynn odkládá akci Nightingale

Když si prohlížím obrázky ze hry Nightingale, vybaví se mi trošku Dragon Age, trošku akce Hunt: Showdown, nějaké ty survivaly a poněkud zapomenutý GreedFall. Na co si vzpomenete vy?

Budou PlayStation hry na PC vyžadovat účet PSN?

U příležitosti vydání hry Marvel's Spider-Man Remastered pro počítače spustila Sony oficiální stránky, které jsou věnovány PlayStationu exkluzivitám dostupných na PC.

Naughty Dog pokračují ve srovnávání The Last of Us

Remake The Last of Us je vytvořen od základu, nevyužíváme assety z původní hry. To jsou slova představitelů studia Naughty Dog. Aby je hráčům dokázali, postupně srovnávají vybrané scény.