Activisionu Blizzard nejvíce vydělávají mobilní hry

Diablo Immortal s odhadovanými tržbami 100 milionů dolarů za dva měsíce od spuštění je pádným argumentem k vytváření dalších mobilních her. Jeden projekt byl ale zrušen.

Teaser na Tekken 8 a potvrzení nových postav ve Street Fighter 6

Ve videu se objevuje Kazuya Mishima, hlavní postava série a interloper ze Smash Bros, z původního Tekkena ve staré i moderní verzi. To Street Fighter 6 potvrzuje další bojovníky.

Informace o betě Call of Duty: Modern Warfare 2

Opět několik fází v závislosti na předobjednávce hry a platforem. Postupně si betu zahrají všichni zájemci. Ještě předtím velké představení hry a budoucnosti Call of Duty.

Unikají záběry z alfa verze Diabla 4. Ukazují tvorbu hrdiny

Na internetu se objevují záběry z alfa verze Diabla 4, kterou v současné době testuje úzký okruh hráčů. Krátké video ukazuje úvodní menu, přizpůsobení postavy a výběr obtížnosti.

Eidos plánuje velký návrat Deus Ex. Vývojáři mají ambice překonat Cyberpunk 2077

Podle známého insidera Jeffa Grubba jsou debaty o novém Deus Ex v Eidosu v počáteční fázi. Tvůrci mají být rozhodnuti se vrátil k Deus Ex co nejdříve. Chtějí vyzvat Cyberpunk 2077.

Men of War 2 se snaží získat vaši pozornost

Druhoválečná real-time strategie Company of Heroes 3 si ukrojila značný kus koláče jménem pozornost. Změnit to teď chtějí vývojáři Men of War 2, kteří zveřejňují první video ze zákulisí.

Nintendo Joy-Cony budou konečně podporovány na Steamu

Ovladače populární konzole Nintendo Switch, tzv. Joy-Cony, teď budete moct použít i u vaší kolekce počítačových her. Valve je právě začala podporovat na Steamu.

Tvůrci PUBG chystají korejského Zaklínače

Jihokorejská společnost Krafton, která se po celém světě proslavila hitem PUBG Battlegrounds, pracuje na projektu Windless. Popisován je jako ambiciózní vysokorozpočtový titul.

Někdo už hraje PC verzi Marvel's Spider-Man Remastered

Na internet se dostaly fotky a obrázky z nadcházející počítačové verze akční adventury Marvel's Spider-Man Remastered, která vychází 12. 8. letošního roku. Nastavení je detailní.

Tyhle bosse vytvořili hráči v Saints Row

Po mnohaleté přestávce se vrací Saints Row, které ještě před svým vydáním nabídlo hráčům nástroj Boss Factory, ve kterém si každý může vytvořit svého hrdinu a poté ho použít ve hře.

Takhle by mohla vypadat hra Lord of the Ring nové generace

Fanoušci fantasy a Pána prstenů by si neměli nechat ujít nejnovější koncepční trailer, který ukazuje, jak by mohla vypadat hra Lord of the Ring nové generace v Unreal Enginu 5.

Nová mapa do Battlefieldu 2042 až po prázdninách

Battlefield 2042 se tento týden dočkal několika dříve avizovaných změn. Vývojáři z DICE teď připravují druhou sezónu, která zahrne jednu zbrusu novou mapu. Jaká bude?