Boj tří studentů v ukázce z Hogwarts Legacy

Fanoušci kouzelnického světa se právem obávají odkladu hry Hogwarts Legacy, protože Warner Bros. o ní moc nemluví, ale zatím platí, že vyjde do konce letošního roku.

Blizzard měl zrušit World of Warcraft MMO pro mobily

Kvůli neshodám s čínskou společností NetEase měl Activision Blizzard zrušit mobilní masivně multiplayerový titul World of Warcraft, který nebyl oznámen. Projekt měl velké ambice.

Doom se spojil s Minecraftem ve hře od tvůrců Dead by Daylight

Autoři Dead by Daylight ze studia Behaviour Interactive představili hru Meet Your Maker, kterou lze popsat jako kombinaci střílečky Doom a kreativního a budovatelského Minecraftu.

Hry pro jednoho hráče jsou důležité, tvrdí EA a chystá prý Iron Mana

Hry pro jednoho hráče jsou „velmi, velmi důležitou součástí portfolia“ vydavatelské společnosti Electronic Arts, prohlásil generální ředitel Andrew Wilson. Co vše v EA chystají?

Xbox Game Pass může snížit kvalitu her, obává se Sony

Dostáváme se k dalším informacím, které Sony poskytla brazilským regulačním orgánům na dotaz ohledně akvizice Activisionu Blizzard společností Microsoft. Co Sony napsala o předplacených službách?

Letní slevy PlayStationu: Ve slevě DualSense i nové hry

Pro majitele PlayStationu 5 a PlayStationu 4 začaly letní slevy, které zahrnují ovladač DualSense za 1299 Kč (místo 1799 Kč) v různých barvách a vybrané herní tituly.

Oblíbený simulátor policisty vyjde v plné verzi na PC i konzole

Pokud vás někdy lákalo vžít se do policisty a vyzkoušet si jeho každodenní práci, tak nejlepší možnosti se zdá být Police Simulator: Patrol Officers, který brzy vyjde v plné verzi.

Program odměn Microsoftu je nově dostupný i pro nás

Společnost Microsoft v tichosti rozšířila svůj bezplatný program Microsoft Rewards do dalších zemí, včetně České republiky a Slovenska. Už i my můžeme sbírat body a vyměnit je třeba za dárkové karty.

Prodeje konzolí Nintendo Switch nadále klesají

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za první čtvrtletí nového obchodního roku. Z nich můžeme vyčíst trend poklesu prodeje samotných konzolí Switch. Jak se prodává software?

Kratos na Xboxu v okaté a příšerné kopírce God of War

Okaté kopírování není doménou pouze lehčích mobilních her, ale také velkých titulů z počítačů a konzolí. Jedná taková se s hrdinou Kratem z PlayStationu dostala do digitálního obchodu Xboxu.

Sedmá sezóna Sea of Thieves umožní vlastnit pirátskou loď

Desetiminutové video detailně představuje sedmou sezónu Sea of Thieves. Piráti z celého světa se na počítačích a konzolích Xbox mohou těšit na možnost koupit si vlastní loď a pojmenovat ji.

High-tech kamion od Western Star v American Truck Simulatoru

Čekání na zítřejší vydání placeného dodatečného balíčku, který rozšíří mapu o Montanu, si můžete zkrátit svezením v novém kamionu. American Truck Simulator přivítal nový dálniční kamion.