Vývojáři vyzývají hráče, ať dohrají hru za dvě hodiny a požádají o vrácení peněz

Vývojáři tohoto hororu zvolili vskutku netradiční přístup. Přicházejí s hrou, která se dá chápat jako satira na politiku Steamu s vrácením peněz v případě, že jste titul nehráli déle než dvě hodiny.

Počet hráčů Battlefieldu 2042 stále klesá a Steam vrací peníze

Battlefield 2042 nedokáže zaujmout hráče, na Steamu mají dokonce starší díly Battlefield 1 a Battlefield 5 více hráčů než hra, co vyšla na podzim loňského roku.

GTA: The Trilogy stále nefunguje a nespokojení hráči požadují vrácení peněz

Správci konečně zprovoznili Rockstar Games Launcher, který měl od čtvrtečního večera výpadek, ale GTA trilogie stále nefunguje. Vývojáři nejprve musí z her odstranit nežádoucí obsah.

Tvůrce krátkých hororů končí z důvodu politiky vrácení peněz na Steamu

Valve nemyslí na malé vývojáře s krátkými hrami, stěžuje si jednočlenné nezávislé studio Emika Games a pozastavuje činnost na dobu neurčitou. Poslední kapkou byl nedávno vydaný psychologický horor.

Cyberpunk 2077: Rozšířená žádost o vrácení peněz na Xboxu končí

Krátce po katastrofálním uvedení hry Cyberpunk 2077 na trh začala společnost Microsoft nabízet rozšířenou podporu pro zákazníky, co si zakoupili hru pro konzole Xbox na Microsoft Store.

Kolik hráčů zažádalo o vrácení peněz za Cyberpunk 2077?

Včera večer se CD Projekt pochlubil, že během pouhých tří týdnů prodal více než 13,7 milionu kopií hry Cyberpunk 2077. Kolik hráčů zažádalo o vrácení peněz v rámci oficiálního programu?

CD Projekt RED vrací peníze za Cyberpunk 2077, hráči ale mohou stále hrát

První nespokojení majitelé fyzických PlayStation 4 a Xbox One verzí Cyberpunku 2077, kteří požádali CD Projekt RED o vrácení peněz, dostali své peníze zpět. Hra jim ale zůstala.

O vrácení peněz za Cyberpunk 2077 pro české a slovenské hráče

Včera ráno CD Projekt RED zveřejnil omluvu, informace o chystaných patchích a nabídl nespokojeným hráčům konzolových verzí Cyberpunku 2077 možnost zažádat o vrácení peněz.

CD Projekt RED se omlouvá za kvalitu Cyberpunku 2077 a slibuje velké aktualizace

Polská společnost CD Projekt RED dnes dopoledne zveřejnila oficiální prohlášení na žlutém pozadí, které v minulosti ohlašovalo odklad hry. Dnes je tohle oznámení spojeno s omluvou za kvalitu hry.

Vývojáři kritizují nový systém vracení peněz na GOGu. Bojí se jeho zneužívání

30 dnů na podání žádosti o vrácení peněz za zakoupenou hru je moc, tvrdí nezávislí vývojáři, kteří se obávají, že hráči budou nový systém vracení peněz na GOGu zneužívat.