Zobrazit vše ve dne 13. 1. 2022

Dying Light 2: Porovnání platforem, hlasování v kooperaci i nový trailer

Techland v rámci šesté a závěrečné epizody Dying 2 Know ukázal nové gameplay záběry z Dying Light 2 Stay Human a přidal nejen informace o kooperaci pro čtyři hráče, ale také porovnání konzolí.

Legendární osadníci se vrací! Vyzkoušeli jsme si The Settlers a vyzpovídali kreativního ředitele

Využili jsme jedinečnou šanci vyzkoušet pokračování úspěšné série The Settlers, která se vrací po více než dvanácti letech. Přinášíme vám tak jedinečné preview včetně rozhovoru s kreativním ředitelem

Restart strategické série The Settlers se konečně dostane k hráčům

Budovatelská real-time strategie The Settlers se vrací. Restart známé série, který byl oznámen již v roce 2018, má konečně datum vydání, detaily, trailer a obrázky.

Co všechno chystají vývojáři Hitmana 3 pro druhý rok podpory?

Není toho málo. Kromě nových herních módů nás čekají další novinky, včetně podpory VR pro počítače, DLSS a ray-tracing nebo vydání hry na Steamu a přes Game Pass na PC i konzoli.

Spojí se PS Now a PS Plus do jednoho celosvětového předplatného?

Dárkové karty PlayStation Now se stahují z maloobchodního prodeje ve Velké Británii a Spojených státech amerických. Sony měla zahájit proces kompletního přepracování PS Now.

Microsoft ukončil výrobu všech modelů Xboxu One už dávno, zatímco Sony má s PS4 pokračovat

Konec jedné éry. Microsoft kompletně ukončil výrobu všech konzolí Xbox One, zatímco konkurenční Sony chce pokračovat ve výrobě nových kusů PlayStationu 4 i v roce 2022.

Konzole Xbox Series X/S v rekordním měsíci překonaly PS5

Ve Velké Británii se v prosinci velmi dobře prodávaly konzole Xbox Series X/S. Xbox překonal ve Velké Británii důležitý milník. Nadále se daří Nintendu Switch. Jak je na tom PS5?

Počet hráčů Battlefieldu 2042 stále klesá a Steam vrací peníze

Battlefield 2042 nedokáže zaujmout hráče, na Steamu mají dokonce starší díly Battlefield 1 a Battlefield 5 více hráčů než hra, co vyšla na podzim loňského roku.

Jaké hry se v roce 2021 nejvíce stahovaly z PlayStation Store?

Sony každý měsíc přináší žebříček nejstahovanějších her z PlayStation Store. Dnes tu máme roční seznam, který odhaluje nejstahovanější hry pro PS5, PS4 a PS VR za posledních dvanáct měsíců.

Datum vydání Kirby and the Forgotten Land už je známo

Přesně 27. dubna to bude třicet let od vydání první hry s Kirbym. Tehdy titul vyšel pro Game Boy, nyní fanoušci získají výroční dárek v podobě nově vydané hry Kirby and the Forgotten Land.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 13. ledna

Ken Levine a jeho nová hra. Testovací server pro Diablo 2: Resurrected. Avowed získává posilu z BioWare. Shadow Warrior 3 si dělá srandu z Dying Light 2, které ukáže kooperaci i old-gen verze.