Zobrazit vše ve dne 13. 11. 2021

GTA: The Trilogy stále nefunguje a nespokojení hráči požadují vrácení peněz

Správci konečně zprovoznili Rockstar Games Launcher, který měl od čtvrtečního večera výpadek, ale GTA trilogie stále nefunguje. Vývojáři nejprve musí z her odstranit nežádoucí obsah.

Zmocněte se trůnu, vyzývá PlayStation své hráče při nové výzvě

Společnost Sony pro své hráče uspořádala novou výzvu, majitele konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4 vyzývá, aby se zmocnili trůnu a společně zabojovali o zajímavé ceny.

Epic rozdává nejlepší DLC pro Borderlands 2. Zahrajete si ho i bez hry

K hraní povedeného dodatečného balíčku Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep ani nepotřebujete vlastnit Borderlands 2. Ideální možnost pro ty, co druhý díl komiksové střílečky nekoupili.

Koncert hudby Skyrimu nabídl i zvukovou ochutnávku Starfieldu

Hodinu hudby z pátého dílu ságy The Elder Scrolls, kterou hraje živý orchestr, uzavírá zhruba desetiminutová skladba, která pochází z nového vesmírného RPG od Bethesdy Game Studios.

Spider-Man se ukazuje v Marvel's Avengers

Ve videu Spider-Man likviduje vojáky zlověstné organizace A.I.M, jež unesla skupinu lidí. Později se k hrdinovi připojí další členové Avengers, včetně Kapitána Ameriky, Iron-Mana a Hulka.

Střílečka Outriders brzy dostane nový obsah

Od vydání hra Outriders od studia People Can Fly už moc pestrých aktualizací nedostala. Většina hráčů si stěžuje na limitující end-game a nízkou znovuhratelnost.