The Ascent je víc kyberpunkový než Cyberpunk 2077

The Ascent je kyberpunkové RPG s obrovským potenciálem. Otázkou však je, zda ho toto nové studio s vývojáři stojícími za Far Cry nebo Wolfensteinem dokáže proměnit.

Dev kit PS5, seriál The Last of Us, remake Dead Space

Dobré ráno. Město duchů kvůli The Last of Us, Deathloop nebude odložen. Aliens: Fireteam Elite s dalším módem. Víkend s Far Cry 5. Focus Home koupil studio. Úspěch The Ascent. A další zprávičky.

PC verze The Ascent v Game Passu postrádá nové technologie

Zajímavé zjištění od hráčů. Izometrické kyberpunkové RPG postrádá v Game Passu nové technologie, zatímco ve verzi pro Steam jsou. Vývojáři se omlouvají a chystají vylepšení.

Vyšla střílečka The Ascent, Starbase, Sonic v Two Point Hospital

Další souhrn zajímavých videí doplňuje nový dodatečný balíček Heavy Industry do českého vesmírného simulátoru Space Engineers a letecká arkádová akce Skydrift Infinity.

Vedle The Ascen a Microsoft Flight Simulatoru rozšíří Xbox Game Pass několik indie her

V posledních červencových dnech se předplatitelé Xbox Game Passu mohou těšit na nové hry. Vedle větších a známějších her jako The Ascen a Microsoft Flight Simulator se dostalo i na indie.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry července 2021

Přehoupli jsme se za polovinu kalendářního roku a po nabité E3 nastává typická okurková sezóna. Ta je ale tentokrát narušena hned několika zajímavými hrami, které byste si neměli nechat ujít.

V The Ascent budou nepřátelé zděšeně utíkat před zbraněmi

Arcade Berg, spoluzakladatel Neon Giant, představil dvanáctiminutové video o The Ascent, kde popisuje příběh hry, chování NPC a vysvětlil důležitost taktizování.

Akční izometrické sci-fi RPG The Ascent má datum vydání

Do dystopické kyberpunkové metropole se hráči podívají už za dva měsíce ve verzích pro Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Hra bude dostupná také v předplatném Xbox Game Pass.

Více než dvacet nezávislých her bude v Xbox Game Passu

Microsoft představuje pestrý seznam nezávislých her, které budou v budoucnu součástí předplatného Xbox Game Pass. Mimo jiné nechybí S.T.A.L.K.E.R. 2, The Ascent nebo Art of the Rally.

The Ascent až v roce 2021, ale bude v Xbox Game Passu

The Ascent hráče zavede do dystopické kyberpunkové metropole, která je plně soběstačná a táhne se vysoko do nebe. Tuhle netradiční stavbu obývají tvorové z celé galaxie, kteří zde našli útočiště.

6

The Ascent

2021