Zobrazit vše ve dne 2. 8. 2021

Battlefield 2042 ukáže v krátkém filmu nepatriotickou světovou válku

Společnost Electronic Arts chystá Battlefield 2042 Exodus, oficiální krátký film, který ukáže nepatriotickou světovou válku budoucnosti. Ta se týká USA, Ruska a jejich spojenců.

Seznam podporovaných SSD disků pro PS5 se rozrůstá

Po SSD discích FireCuda 530 od Seagate přichází oznámení dalších dvou společností. Do interního slotu konzole PlayStation 5 bude možné umístit i SSD disky od Western Digital a AORUS.

Do Sea of Thieves dorazili zdarma Piráti z Karibiku - hráli jsme rozšíření s Jackem Sparrowem

Jack Sparrow se vydává do nového universa: Sea of Thieves a to spolu s dalšímio legendárními postavami. Pojďme se podívat na tuto silně netradiční spolupráci mezi RARE a Disney.

Vyhrňte si rukávy, Car Mechanic Simulator 2021 má datum vydání

Ve stejný den vyjde na PC i konzole PlayStation a Xbox. Vývojáři připravili přes 72 aut a více než 4000 jedinečných dílů. Novinkami jsou například automobilové kapaliny, myčka i prostorná garáž.

Ubisoft a Bungie žalují tvůrce a prodejce cheatů

Společnosti Ubisoft a Bungie se spojily v boji s cheatery. Společně podaly žalobu na čtyři osoby, které mají stát za stránkou Ring-1. Ta vytváří a prodává nástroje pro podvádění.

Ariana Grande uspořádá velký koncert ve Fortnite

Popová hvězda Ariana Grande uspořádá sérii koncertů ve hře Fortnite, oznámila společnost Epic Games. V minulosti ve Fortnite vystoupit Travis Scott prostřednictvím velkého hologramu.

Je možné, že State of Decay 3 poběží na Unreal Enginu 5

Nabídka pracovní pozice, kterou nabízí studio Undead Labs chystající nejnovější díl State of Decay, naznačuje, že by jejich titul mohl běžet na Unreal Enginu 5.

Remake Dead Space vede šéf vývoje Assassin’s Creed Valhalla

Veterán Eric Baptizat, který 16 let pracoval v Ubisoftu, se začátkem letošního roku připojil k Motive Studios. Mezitím fanoušci objevili easter egg a srovnávají remake s originálem.

Vikinský survival Valheim se zaměří na zlato

Vikinský survival Valheim se v nové aktualizaci Hearth & Home zaměří na interiér budov. Vývojáři odhalili, že ve svém doupěti budete moci hromadit zlaté mince. Takový menší Skrblík.

Mortal Shell oznamuje DLC a příchod na Steam

Akční RPG titul Mortal Shell obdrží první placený dodatečný balíček s roguelike režimem, který podle vývojářů postaví hru na hlavu. Navíc končí exkluzivita Epic Games Store.

Nový stavební režim ve Farming Simulatoru 22 vypadá jako budovatelská hra

Přepracovaný a rozšířený režim stavby se chlubí novými funkcemi. Ve Farming Simulatoru 22 budete mít mnohem více kreativních možností při úpravě vlastní farmy. Plus detailněji o vylepšeném enginu.

Age of Empires 4 ukazuje námořní bitvy a jednu z dynastií

Real-time strategie Age of Empires 4, která přichází 16 let po vydání svého předchůdce, se nám postupně odhaluje a vývojáři ze studia Rare ve spolupráci s Microsoftem přinášejí dvě nová videa.

PC verze The Ascent v Game Passu postrádá nové technologie

Zajímavé zjištění od hráčů. Izometrické kyberpunkové RPG postrádá v Game Passu nové technologie, zatímco ve verzi pro Steam jsou. Vývojáři se omlouvají a chystají vylepšení.