Ponořte se do fantastického světa Athia v RPG Forspoken

Po více než půl roce se opět ukazuje nadějné RPG Forspoken od Square Enix a Luminous Productions. Tentokrát se v traileru věnují hlavní hrdince Freye a jejímu ocitnutí ve fantastickém světě Athia.

God of War: Ragnarok v první herní ukázce

Prezentace PlayStation Showcase přinesla první herní ukázku z nového dobrodružství Krata a jeho syna, které se opravdu jmenuje God of War: Ragnarok. Podívejte se.

Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy pro PS5 a PC

Sony na PlayStation Showcase oznámila příchod Uncharted 4: A Thief’s End a samostatné expanze Uncharted: The Lost Legacy pro PlayStation 5 a PC. Půjde o remastery.

Akční Ghostwire: Tokyo se po delší odmlce opět ukazuje

Příběhově laděný gameplay trailer je přesně tak hororový a akční, jak byste čekali. Nečekejte ale, že si vše složíte dohromady. Pořád jde o poměrně tajemný projekt.

Lákání na next-gen verze Grand Theft Auto 5, ale ne letos

Minutový trailer láká na Grand Theft Auto 5 a GTA Online pro novou generaci konzolí. Současně se ale dozvídáme o odkladu. Nové verze nevyjdou 11. 11. letošního roku, ale o několik měsíců později.

První trailer na Alan Wake Remastered

Po prvních screenshotech přichází na řadu první trailer. Alan Wake Remastered na první pohled vypadá lépe, i když mohl by vypadat ještě lépe. Jak v přímém přenosu řekl Fiolo, je to ostřejší.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake oficiálně

Prezentace PlayStation Showcase začala oznámením remaku Star Wars: Knights of the Old Republic. O předělávce kultovního akčního RPG z roku 2003 se na konci dubna tohoto roku hlasitě spekulovalo.

Elden Ring bude mít věže pro usnadnění průzkumu fantasy světa

Průzkum úrovní byl v předešlých titulech těchto tvůrců vždy důležitý. V Elden Ring se vám ale má otevřít rozsáhlý fantasy svět s příběhem, jenž napsali Hidetaka Miyazaki a George R. R. Martin.

Blíží se nový Crash Bandicoot? Média a influenceři dostávají dárečky

Vypadá to, že Activision chystá oznámení nového Crashe Bandicoota. Vybraná média a influenceři obdrželi piñaty Wumpa na oslavu 25. výročí značky. Něco na nich ale nesedí. Plus video k oslavě.

První obrázky z Alan Wake Remastered

Prvních 15 screenshotů z chystaného remasteru thrilleru spisovatele Alana Wakea. Podívejte se, jak finské studio Remedy vylepšilo hru, která vyšla před 11 lety.

Na God of War: Ragnarok se podílejí zkušení designéři

Ještě před očekáváným plnohodnotným odhalením nového God of War, které podle spekulací proběhne dnes v noci na PlayStation Showcase, se dozvídáme jednu zajímavost.

Tohle jsou přednosti asasínky v Diablo 2 Resurrected

K vidění jsou přednosti poslední ze sedmi tříd v nadcházející hře Diablo 2 Resurrected. Blizzard prostřednictvím krátkého gameplay záběrů představuje asasínku. Co dokáže?