PlayStation 5 podporuje rozlišení 1440p a usnadňuje organizaci sbírky her

Na konci července se začala testovat beta nové verze systémového softwaru PlayStationu 5. Po obdržení zpětné vazby v Sony na novinkách zapracovali a dnes aktualizaci vypustili do světa pro všechny.

Cyberpunk 2077 se konečně dočkal řádných modovacích nástrojů

Spolu s patchem 1.6 vydalo studio CD Projekt RED bezplatný přídavek REDmod, který nabízí oficiální modovací nástroje i integrovanou podporu instalování modifikací.

Prey od Arkane nemělo být Prey. Režisér lituje toho, že značku musel prakticky ukrást

Režisér hry Prey v nedávném rozhovoru prohlásil, že od začátku nechtěl, aby se hra jmenovala Prey, ale byl do toho donucen. Bylo údajně hrubé prakticky krást značku někoho jiného.

Firewall Ultra je pokračování Firewall Zero Hour pro PlayStation VR2

Máme tady další exkluzivitu pro PlayStation VR2. Tým z First Contact Entertainment se pochlubil pokračováním PvE a PvP first-person střílečky Firewall Zero Hour.

Klasické pecky Ubisoftu ve velkých slevách

Máte rádi Heroes 3? Případně Heroes 2? Nebo snad klasické Heroes of Might and Magic? Na GOG teď naleznete spoustu her ze stáje společnosti Ubisoft ve velkých slevách!

Zajímavé novinky míří v první polovině září do Xbox Game Passu

Microsoft představil hry, které v první polovině září rozšíří Xbox Game Pass. Předplatitelé se mohou těšit na zajímavé novinky různorodých žánrů. Podívejte se na seznam.

Záběry z God of War: Ragnarök ukazují pokročilou trpasličí metropoli

Další záběry z očekávaného God of War: Ragnarök přináší pohled na vyspělou trpasličí metropoli zvanou Svartálfheim. Najdete v ní dřevěné stroje, gejzíry a spoustu vody. Podívejte se sami.

Představeno příběhové rozšíření Cyberpunku 2077, končí podpora PS4 a Xboxu One

CD Projekt RED právě představil slibované příběhové rozšíření Cyberpunku 2077. Jmenuje se Cyberpunk 2077: Phantom Liberty a vyjde v roce 2023 výhradně na PC, next-gen a Google Stadia.

Šedá kamufláž novou barvou PlayStationu 5

Sony představila novou kolekci PlayStationu 5. Společnost bude prodávat bočnice k PS5, ovladač DualSense a sluchátka s mikrofonem Pulse 3D ve speciální barvě: Gray Camouflage.

Matt Booty z Xboxu sní o použití umělé inteligence k testování her

Testeři her jsou často přehlíženi, moc se o nich nemluví a v titulcích jsou často na posledních místech. Přesto jsou důležitou součástí a často jde o velkou skupinu.

Vyberte si kolej a hůlku ještě před vydáním Hogwarts Legacy

Navzdory vydání až v únoru příštího roku běží marketingová kampaň Hogwarts Legacy na plné obrátky. Pokud se hry nemůžete dočkat, tak už teď se můžete zúčastnit slavnostního zařazení do koleje.

Kouzelná beruška míří na herní scénu!

Populární animovaná série Kouzelná beruška a černý kocour rozšiřuje své obzory a v podobě nového herního titulu Miraculous: Rise of the Sphinx oznamuje svůj příchod na scénu.