Zobrazit vše ve dne 5. 4. 2022

Nový Tomb Raider s Larou Croft vzniká na Unreal Enginu 5

Fanoušci archeoložky Lary Croft se mohou těšit na nové dobrodružství. Britské studio Crystal Dynamics dnes oznámilo, že pracuje na nové hře ze série Tomb Raider.

Unreal Engine 5 dostupný pro všechny. Co dokážou next-gen technologie?

Dva roky po představení Unreal Enginu 5 dnes přichází vydání této nové technologie, na kterou se budou při vývoji her nové generace spoléhat malé i velké vývojové týmy z celého světa.

Grid Legends zaspalo dobu

Přichází další díl z Grid série. Tentokrát jde však o titul, který vsadil vše na příběh. Zda se mu to vyplatilo je otázkou, kterou si při hraní velmi rychle zodpovíte sami.

Starfield představuje robotího společníka Vasca

Vasco je popisován jako spolehlivý dvounohý robot, který je dobře stavěný na cestování vesmírem a který už má něco za sebou. Dokáže překonávat náročný terén, bránit se a samozřejmě nést náklad.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ve velkolepém launch traileru

PC hráči musí čekat do dnešního podvečera, na konzolích už je ale nová LEGO Star Wars hra k dispozici. To nám připomíná také nový trailer, který nešetří filmovou hudbou, akcí ani cut-scénami.

Game Pass v dubnu potěší příznivce dobrodružství, stříleček i sportu

Na první polovinu dubna letošního roku si Microsoft pro předplatitele Game Passu připravil zajímavé hry, které potěší příznivce dobrodružství, stříleček i sportu.

Rainbow Six Mobile slibuje mobilní střílečku jako žádnou jinou

Mobilní verze multiplayerového Siege se snaží přinést co nejpřesnější podobu této velké hry na přenosná zařízení. A prozatím to vypadá, že má Ubisoft našlápnuto správným směrem.

V novém režimu The Division 2 bojujete o jadernou elektrárnu

Ubisoft potichu a bez velkého oznámení představil nový režim pro The Division 2. Opatrnost francouzské společnosti se dá pochopit, mód se totiž zaměřuje na boj o jadernou elektrárnu.

Epic Games Store vylepšuje achievementy a přidá otázky po dohrání hry

Epic Games Store nadále dohání funkce konkurenčního Steamu od Valve. V listopadu minulého roku společnost spustila achievementy. Nyní dává hráčům možnost podívat se na své úspěchy.

Mod Levitation pro Half-Life: Alyx láká na vlastní kampaň

Modifikace Half-Life Alyx: Levitation má vyjít ve třetím čtvrtletí letošního roku a průchod zabere obyčejným hráčům zhruba 4 až 5 hodin. V jejich průběhu potkají Russella nebo G-Mana.

Připomeňte si starší cheaty LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Už na konci roku 2020 jsme se dočkali prvních cheatů pro LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, určených pro odemčení dalších postav a lodí. Kódy byly tehdy součástí vybraných LEGO stavebnic.

Fortnite na pomoc Ukrajině vybral více než darovaly některé země, včetně Česka

Ať už na Fortnite a Epic Games máte jakýkoliv názor, tak tohle byste měli ocenit. Battle royale akce na humanitární pomoc Ukrajině od hráčů vybrala celkem 144 milionů dolarů.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 5. dubna

Dobré ráno. Spekulace o projektech Naughty Dog. Zvěsti o duchovním nástupci Syphon Filteru od tvůrců Days Gone. Poděkování autorů Syberia: The World Before hráčům. Nové akční RPG v Techlandu.