Zobrazit vše ve dne 7. 6. 2021

Rozšíření Hellraid pro Dying Light přichází s příběhovým režimem

Rozšíření Hellraid pro zombie parkou hru Dying Light se setkalo se spíše negativním hodnocením. Ovšem toto temné fantasy DLC ještě neřeklo své poslední slovo. Přichází totiž příběhový režim.

Vir se vymkl kontrole v Rainbow Six Extraction

Rainbow Six Quarantine se nově jmenuje Rainbow Six Extraction. Půjde o kooperativní PvP akci s příběhem založeném na Outbreak události z Rainbow Six Siege. Čtyři hráči se postaví proti infikovaným.

V následujících dnech uvidíme Dying Light 2 i novou hru Gearboxu, ale remake Prince nebude

Dobré zprávy pro fanoušky studia Gearbox a her Dying Light 2, Hello Neighbor 2, Humankind i Orcs Must Die! S Prince of Persia: The Sands of Time Remake ale počítat nemůžeme.

Miitopia je RPG, které vám umožní mít rande se Shrekem, Sansem a Fiolou dohromady

Vydejte se na výpravu za záchranou všech tváří světa! Můžete být bojovník, kuchař nebo pop hvězda – všichni jsou vítáni!

Lootboxy nezmizí, budoucnost monetizace je v battle passech, říká vývojář a producent mobilních her

Producent Jakub Dočkal v druhé části rozhovoru pro Indiana promluvil o budoucnosti mobilních her ve znamení battle passů. Řekl, proč lootboxy nikdy nezmizí a jak mobilní hry získávají hráče.

BattleCat je multiplayerová míchanice Splinter Cell, Ghost Recon a The Division od Ubisoftu

Před E3 konferencí francouzského giganta unikly na internet první informace a obrázky z multiplayerové PvP střílečky BattleCat, která kombinuje tři známé značky Ubisoftu do jedné míchanice.

Komediální kompilace chyb Cyberpunku 2077 před jeho vydáním

Na internet se dostala komediální kompilace chyb z Cyberpunku 2077, kterou údajně vytvořili zaměstnanci studia CD Projekt RED. K vidění je také pre-alfa s third-person kamerou.

Vývoj pro různé generace není nijak omezující, říká tvůrce Horizon Forbidden West

Mathijs de Jonge, hlavní vedoucí vývoje Horizon Forbidden West, se rozpovídal o vývoji na dvě generace konzolí a prozradil další detaily. Bude Aloy ve hře létat?

War Thunder obohacuje velká aktualizace Red Skies

Vojenská online akce War Thunder obdržela velkou aktualizaci Red Skies. Ta do hry přidává novou úroveň pro většinu proudových letadel, desítky vozidel a další změny.

Summer Game Fest bude plný překvapení. Čeká nás více než 30 her

Producent a novinář Geoff Keighley upřesnil, co můžeme čekat od nadcházejícího Summer Game Festu, který se uskuteční už ve čtvrtek 10. června od 19:30 našeho času.

Scarlet Nexus v novém traileru představuje příběh, souboje a mnoho dalšího

Společnost Bandai Namco zveřejnila komplexní trailer na Scarlet Nexus. Ten v necelých devíti minutách představuje vše, co byste o nadcházejícím akčním JRPG měli vědět.