8

Lost in Random

2021

Lost in Random přináší karetní souboj v reálném čase a překvapivě to funguje

Pokud vás někdy bavily karetní hry, akční souboje a zajímavý příběh, ale nedokázali jste najít hru, co by tyto vlastnosti obsahovala, tak přesně pro vás je Lost in Random.

Gotická pohádka Lost in Random připomíná Alenku v říši divů

Alice: Madness Returns, Little Nightmares a Dicey Dungeons. To jsou tři hry, na které si můžete vzpomenout, když se podíváte na gameplay trailer z gotické pohádky Lost in Random.

Indie dobrodružství Lost in Random od tvůrců Fe připomíná Alenku v říši divů

Autoři magického a atmosférického dobrodružství Fe oznámili svůj nový projekt. Jde o akční fantasy adventuru v temném světě, v království, které ovládá náhoda.

Game Pass v dubnu potěší příznivce dobrodružství, stříleček i sportu

Na první polovinu dubna letošního roku si Microsoft pro předplatitele Game Passu připravil zajímavé hry, které potěší příznivce dobrodružství, stříleček i sportu.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry září 2021

Hola, hola, škola volá! Ale nebuďte smutní! Se začátkem nového školního roku končí okurková sezóna a přicházejí hry, na které se dlouhé měsíce těšíte. Pojďte se s námi na ně podívat.

EA Play Live: Návrat Dead Space i nový zážitek v Battlefieldu 2042

EA vynechala červnovou E3 2021, aby o měsíc později přišla s vlastní akcí zaměřenou na její chystané tituly. Důraz byl kladen na Battlefield 2042, ale došlo také na očekávaný návrat Dead Space.

Souhrn: Tribeca Games Spotlight ukázala pohádkovou Kenu i Sable pro fanoušky Journey

Na Tribeca Games Spotlight dostaly prostor nezávislé hry, zejména pohádkové akční dobrodružství Kena: Bridge of Spirits, zajímavě vypadající Sable pro fanoušky Journey či netradiční 12 Minutes.

Na Nintendo Switch by se mohl podívat neoznámený projekt v rámci EA Originals či dokonce remaster Need for Speed: Hot Pursuit

Známý novinář Jeff Grubb odhalil seznam sedmi her od EA, které se podívají na Nintendo Switch. Mezi nimi je i neoznámený remaster Need for Speed: Hot Pursuit plánovaný i na konzole a PC.