Historická strategie Humankind obdržela rozsáhlou demoverzi

Historickou budovatelskou 4X strategii Humankind, která připomíná úspěšnou sérii Sid Meier's Civilization, si můžete vyzkoušet prostřednictvím rozsáhlé demoverze.

Humankind v launch traileru paroduje přistání na Měsíci

Launch trailer, jenž připomíná vydání, paroduje přistání na Měsíci v roce 1969. Premisa je však jasná – buďte první, kdo se zapíše do historie. Umožní vám to nová 4X strategie.

Humankind: Rozsah hry a první den v Game Passu

Historická strategie Humankind, která připomíná známou a oblíbenou sérii Civilization, v krátkém videu ukazuje svůj rozsah. Jak se sami můžete přesvědčit, titul bude skutečně obří.

Endless Dungeon je rogue-like titul, který si zahrajte s přáteli

V průběhu letošního Summer Game Fest se ukázal trailer na rogue-like počin Endless Dungeon. V něm se ocitáte na opuštěné vesmírné stanici a sami či s partou kamarádů se bráníte proti hordám nepřátel.

4X strategie Humankind odhaluje datum vydání a HW požadavky

Sega zveřejnila přibližné datum vydání pro 4X strategie Humankind od studia Amplitude. Tvůrci série Endless Space svůj nový ambiciózní projekt vydají až v roce 2021 a začnou soupeřit s Civilization.

Historická tahová strategie Humankind chce zapojit hráče do vývoje

Vývojáři ze studia Amplitude Studios vás zvou, abyste se zapojili do tvorby jejich hry v tak zvaném Open Dev. projektu. Můžete si tak zahrát až 3 rozdílné scénáře v předběžném přístupu zcela zdarma.

Podívejte se, jak se tvoří strategie Humankind

Studio Amplitude si pro nás připravilo první vývojářský deník o jejich připravované tahové 4X strategii ve stylu Civilizace.

9

Humankind

2021

V tahové 4X strategii Humankind si vytvoříte vlastního vůdce vaší civilizace

Nové detaily o historické tahové 4X strategii od společností Sega a Amplitude, která je konkurencí pro zavedenou sérii Civilization.

7

Endless Space® 2

2017