Historickou budovatelskou 4X strategii Humankind, která připomíná úspěšnou sérii Sid Meier's Civilization, si můžete vyzkoušet prostřednictvím rozsáhlé demoverze.

Demo vám umožňuje zažít 100 tahů a pokrývá tři historické epochy: Neolit, starověk a klasicismus. K dispozici je také 14 různých kultur, které můžete míchat dohromady, a nástroj pro tvorbu vlastních map.

Demo pro Humankind najdete na Steamu a Epic Games Store. Pokud se vám zalíbí, tak do 24. 11. můžete využít 20% slevy na standardní i deluxe edici.

„Představte si, že máte možnost přepsat celý příběh lidských dějin. Jak by vypadalo směřování lidského druhu podle vás? To je otázka, která stojí ve středobodu nové ambiciózní tahové strategie Humankind, kde bude vaším úkolem vést váš lid od neolitické éry až po moderní věk a vytvořit tak zcela unikátní civilizaci,“ láká tisková zpráva na hru.

KLÍČOVÉ PRVKY HRY HUMANKIND:

Jeden milion civilizací: Vytvořte si svou vlastní unikátní civilizaci kombinováním více než 60 odlišných historických kultur. Způsob, jakým se rozhodnete postupovat, je jen na vás. Každá z kultur přináší vlastní herní rovinu, která vede k téměř nekonečnému množství výsledků.

Více než historie – je to váš příběh: Staňte se svědky a čelte skutečným historickým událostem, provádějte význačné vědecké objevy a navštivte ty nejrozmanitější divy světa. Utvářejte víru svého lidu a konfrontujte ostatní hráče. Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní další směřování herního příběhu.

V očích příští generace: Na cestě závisí více než na cíli. Proslulost je novou a určující podmínkou vítězství. Každý velký čin a každé morální rozhodnutí, které učiníte, každá bitva, kterou vyhrajete, se bude podílet na budování vaší slávy a zanechá dlouhotrvající dopad na celý svět.

Taktický svět: Předveďte své taktické schopnosti a ovládněte orientaci v terénu, stavbu měst a válečné konflikty. Zvolte si pro své město vyvýšené místo a zajistěte tak, aby bylo těžké jeho dobytí. Přivolejte své spojence, když potřebujete pomoc a proměňte tak epické bitvy ve světovou válku se vším všudy!