Zobrazit vše ve dne 19. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E87

Tohle mají být Hry roku?

GTA VI, Horizon Forbidden West, Zaklínač 4... to jsou novinky, které dneska neuvidíte. Zato známe nominace na Hru roku 2021, Ubisoft rozdává hry zadarmo a 90VTEŘIN mají minutu a půl. Fakt.

Battlefield 2042 selhal na plné čáře

Návrat do moderní války a novodobého konfliktu nám měl připomenout ty nejlepší léta Battlefieldu. Co nám ale dokázal, je to, že ty nejlepší léta jsou už dávno, dávno za námi.

Na kooperativní kampaň a režim Forge si hráči Halo Infinite počkají

Pro fanoušky sci-si střílečky Halo Infinite, kteří čekají na kooperativní kampaň a režim Forge, nemáme dobrou zprávu. Potvrdily se předešlé informace. Čekání bude dlouhé.

Největší akce na PS Plus je tady!

Největší akce na PlayStation Plus pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 5 je tady. Pouze v následujících pár dnech máte možnost koupit si roční PS Plus se slevou 33 procent.

Alien Isolation vyjde bez kompromisů na iOS a Android s českými titulky

Již brzy si budete moci na mobilech a tabletech zahrát povedený survival thriller Alien Isolation. Vývojáři slibují hraní bez kompromisů, všechna DLC a české titulky.

Microsoft Flight Simulator: GOTY edice a závody letadel

Nadešel velký den pro Microsoft Flight Simulator. Propracovaný letecký simulátor obdržel Game of the Year edici, která s sebou přináší novou aktualizaci a nejnovější kolekci nového obsahu.

Generální ředitel Activisionu Blizzard o vážných problémech věděl roky a některé zametl pod koberec

O dění v Activisionu Blizzard se zajímají partneři v podobě PlayStationu a Xboxu. 1000 zaměstnanců firmy podepsalo petici, která vyzývá k rezignaci Bobbyho Koticka.

Star Wars: The Old Republic - Legacy of the Sith dorazí v polovině prosince

V nové expanzi MMORPG ze světa Star Wars navštívíme vodní planetu Manaan ze Star Wars: Knights of the Old Republic. Všichni hráči se také mohou těšit na nový systém soubojových stylů.

Crysis Remastered k placenému členství v GeForce Now a 8 nových her v knihovně

Společnost Nvidia oznámila přidání osmi nových titulů do katalogu své streamovací služby GeForce Now. Celkem se dostáváme na více než 1300 různých titulů. Potěší také dárek.

Historická strategie Humankind obdržela rozsáhlou demoverzi

Historickou budovatelskou 4X strategii Humankind, která připomíná úspěšnou sérii Sid Meier's Civilization, si můžete vyzkoušet prostřednictvím rozsáhlé demoverze.