Letní aktualizace bojovky Sifu přináší modifikátory

Nové modifikátory hratelnosti mohou boj ve Sifu značně usnadnit, nebo ztížit. Lehčí si hru můžete udělat tak, že si nastavíte nekonečné zdraví, případně nerozbitné zbraně.

Výroční aktualizace Age of Empires 4 a možnost zahrát si zdarma

Rok 2022 je pro Age of Empires významný. Nejenže Age of Empires 4 v říjnu oslaví svůj první rok, ale ve stejný měsíc tomu bude už 25 let, co vznikla tato série.

Představena velká výroční aktualizace Kena: Bridge of Spirits

Malebná akční adventura Kena: Bridge of Spirits oslaví první výročí. U té příležitosti vyjde větší bezplatná aktualizace a hra od studia Ember Lab se začne prodávat na Steamu.

Důležité aktualizace pro Horizon Forbidden West a Gran Turismo 7

Akční adventura Horizon Forbidden West od Guerrilla Games potěší majitele konzolí PlayStationu 5 i opravou chyb, zatímco závody Gran Turismo 7 opravují palčivou chybu.

Červnová aktualizace Gran Turisma 7 přiváží nové vozy a další menu

Pokud nejsou nové vozy a tratě tím, co vás drží při hraní Gran Turisma 7, tak do červnové aktualizace vývojáři kromě standardního obsahu přibalili ještě další menu, které rozšiřuje singleplayer.

Velká aktualizace Danger Zone pro War Thunder

Dlouho očekávaný F-14A Tomcat, tech. strom izraelských vrtulníků, první čínský vrtulník a nový typ bomby – s napalmem! Dvě zbrusu nové mapy a další obsah pro War Thunder.

Velká aktualizace přináší do Dying Light 2 spoustu nového obsahu a foto režim

Do Dying Light 2: Stay Human dorazí zítra slibovaná velká aktualizace, dostupná bude na všech platformách a přináší do hry spoustu nového obsahu a opravuje více než 1500 problémů a chyb.

Vigor a aktualizace Chronicles: Absolution přináší temné tajemství

Dvanáctá sezóna a nová aktualizace přinášejí temné rozšíření příběhu, novou mapu pro mód Eliminace, radioaktivní granát nebo kulomet L86A1 LSW. Vylepšení se pak dočkala celá kategorie kulometů.

Aktualizace obohacuje Deathloop o fotografický režim

Akční střílečka Deathloop ve verzi pro PC a PlayStation 5 se dočkala nové aktualizace. V pořadí třetí větší aktualizace je významná, obohacuje hru o očekávaný fotografický režim a další věci.

Aktualizace vylepšuje výkon PlayStationu 5

Sony pokračuje v optimalizaci a ve vylepšování systému konzole PlayStation 5. Aktualizace dorazila také pro PS4. V obou případech zlepšuje výkon systému. Ještě něco?

Nová aktualizace zlepšuje výkon systému PS5

Oprava chyb v systému PlayStationu 5, o kterých společnost Sony veřejně nemluví. Spousta majitelů next-gen konzole ale čeká na podporu variabilní obnovovací frekvence.

Farming Simulator 22: Aktualizace s novými stroji a příchod placeného balíčku

Počítačové i konzolové verze hry Farming Simulator 22 byly před několika dny aktualizovány na verzi 1.3, která kromě oprav a vylepšení přinesla také osm vozidel a strojů. A to včetně nové značky.

První větší aktualizace Horizon Forbidden West opravuje palčivé problémy

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Akční adventura Horizon Forbidden West obdržela první větší aktualizaci po vydání. Patch s označením 1.05 opravuje spoustu chyb.

Vývoj Watch Dogs: Legion skončil, už žádné aktualizace

Máme špatnou zprávu pro fanoušky Watch Dogs: Legion. Ubisoft oznámil konec vývoje hry. Hackerská akce už nedostane žádnou novou sezónu. Ty už se budou jen opakovat.

Winged Lions je poslední letošní aktualizace War Thunderu

Do bezplatné válečné akce War Thunder dorazila poslední letošní aktualizace. Jmenuje se Winged Lions a přináší více než čtyřicítku nových strojů, počátek uzavřené bety izraelského letectva a další.

Outriders obohacuje aktualizace a chystá se expanze Worldslayers

Hráči titulu Outriders se mohou těšit na velkou aktualizaci, která dorazí dnes a do hry přinese například nové expedice. To ale není vše, jelikož příští rok vyjde nová expanze Worldslayers.

Další problém pro Cyberpunk 2077: Aktualizace a DLC později

Nejprve to byl odklad next-gen verzí na první čtvrtletí roku 2022. Teď se k tomu přidávají i plánované aktualizace a dodatečný obsah. V CD Projektu RED zkrátka nejde nic podle původních plánů.

Velká halloweenská aktualizace pro strašidelnou hru Phasmophobia

Strašidelná kooperativní hra Phasmophobia vytahuje na Halloween z pytle nové strašidelné lahůdky. Nová a velká aktualizace Nightmare přidává venkovní mapu i nová strašidla.

První velká aktualizace pro Deathloop zlepšuje zážitek

Akční Deathloop je populární novinka tohoto roku, a právě do ní přichází první velká aktualizace, která přináší technologii DLSS, opraví různé chyby a další věci.

Aktualizace Rockstar Games Launcheru potvrdila Grand Theft Auto Remastered Trilogy

Rockstar potvrdil vylepšenou trilogii GTA. Zatím se tak nestalo přímo oficiální cestou. Místo klasického oznámení se důkazy našly v dnešní aktualizaci Rockstar Games Launcheru.

Zítra vychází velká aktualizace PS5 se spoustou nových funkcí

Sony oznámila, že zítra vydá novou aktualizaci pro PlayStation 5. Jedná se o velký update, který přináší spoustu nových funkcí souvisejících s uživatelským rozhraním, trofejemi i 3D zvukem.

Rust: Obrovská aktualizace přesouvá přežívání na moře

Dobrodružství ve chladné vodě se rozhodně vyplatí. Na dně naleznete podvodní laboratoře, ale dávejte si pozor na nebezpečí v podobě žraloků. Naštěstí si můžete koupit ponorku.

Trailer aktualizace Emergence pro Apex Legends ukazuje nejen změny na mapě

Mapu World’s Edge čeká řada změn. Hráči se mohou těšit také na novou zbraň, hrdinu jménem Seer nebo další arény pro herní mód Arenas doprovázené hodnoceným režimem.

Nejúspěšnější aktualizace GTA Online a Returnal megahitem

Rockstar Games připravil dosud nejúspěšnější aktualizaci pro multiplayerovou část Grand Theft Auto a Sony označila PlayStation 5 exkluzivitu Returnal za megahit.

Velká aktualizace má čekat Cyberpunk 2077

Už jsou to téměř tři měsíce od poslední aktualizace Cyberpunku 2077. CD Projekt RED slíbil, že špatný technický stav hry postupně zlepší. Jak se zdá, chystá se příchod velkého patche.

Genshin Impact na konci měsíce oživí velká aktualizace

Vývojáři bezplatného akčního RPG titulu Genshin Impact plánují na konci měsíce vydat velkou aktualizaci a oživit svou hru. Verze 2.0 přináší řadu nových funkcí.

Do Baldur's Gate 3 míří pátá aktualizace přinášející s sebou velké změny

Baldur's Gate 3 od studia Larian si ještě nějakou dobu pobude v předběžném přístupu. Vývojáři ale nadále připravují pro své RPG velké aktualizace přinášející novinky a úpravy herního systému.

Červencová aktualizace Gran Turisma Sport s novým vozem

Závodní hra Gran Turismo Sport byla dnes aktualizováno na verzi 1.66. Update přináší japonský vůz Toyota GR 86 '21 (N200), který má větší motor, ale stejnou koncepci.

Pátá aktualizace Microsoft Flight Simulatoru má výrazně zlepšit herní zážitek

Vývojáři hry Microsoft Flight Simulatoru v posledních týdnech a měsících pracovali nejen na Xbox Series X/S verzi, ale také na vylepšení té pro počítače. Máme nové informace o PC i Xbox verzi.

Letní aktualizace Red Dead Online potěší hráče pohybující se mimo zákon

Rockstar odhalil podrobnosti o další velké aktualizaci Red Dead Online. Hráči tohoto westernového opusu se mohou v létě těšit na nové aktivity, které se pohybují mimo zákon.

Nová aktualizace pro PlayStation 5 a DualSense

Sony prostřednictvím aktualizace vylepšila stabilitu systému konzole PlayStation 5 a opravila několik dalších problémů, s nimiž se mohli majitelé hardwaru setkat.

War Thunder obohacuje velká aktualizace Red Skies

Vojenská online akce War Thunder obdržela velkou aktualizaci Red Skies. Ta do hry přidává novou úroveň pro většinu proudových letadel, desítky vozidel a další změny.

Očekávaná velká aktualizace Minecraftu je rozdělena na dvě části

Studiu Mojang se velká aktualizace Caves & Cliffs pro Minecraft rozrostla do takové míry, že jsou vývojáři nuceni nový obsah rozdělit do dvou částí, aby bylo dosaženo požadované kvality.

Nová aktualizace PS5 překvapivě vylepšuje podporu HDR a 120 Hz

Včera vyšla první velká aktualizace systémového softwaru PlayStationu 5. Sony obsah firmwaru představila předevčírem, ale zapomněla se pochlubit řadou tajných funkcí.

První důležitá aktualizace PS5 přináší nové možnosti úložiště a sociální funkce

První velká aktualizace systémového softwaru konzole PlayStation 5 vyjde zítra a přinese nové funkce a vylepšení - možnost přenášet hry pro PS5 na externí disk i Share Play pro PS5 a PS4.

Surviving Mars změnil vývojáře, aby dostal nové aktualizace

Ekonomická strategie Surviving Mars, ve které stavíte a spravujete první marťanskou kolonii, nezemřela. Místo toho změnila vývojáře a láká hráče na nový obsah rozdělený na placený i bezplatný.

PlayStation 5 čeká důležitá aktualizace pro televize Samsung

Aktualizace zlepší kvalitu her a zážitky majitelům televizorů Samsung související s rozlišením 4K při 120 Hz s aktivním HDR. Na update si ale ještě počkáte. Opravit se musí také statistiky hráčů.

Co změní next-gen aktualizace u Control?

Finské studio Remedy zveřejnilo podrobnosti o vylepšení akční adventury Control pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Na jaké novinky se mohou hráči těšit u Ultimate Edition?

Next-gen aktualizace pro Cyberpunk 2077 by se neměla moc zpozdit

Z nového rozhovoru vyplývá, že next-gen upgrade pro Cyberpunk 2077 na konzole PS5 a Xbox Series S/X by měl dorazit relativně brzy po vydání hry. I když zatím nevíme, kdy přesně.

Aktualizace pro konzole Xbox a Nintendo Switch

Společnosti Microsoft a Nintendo připravily aktualizace pro své konzole, aby byly lépe optimalizované a hráči mohli využívat jejich potenciál. U Xboxu došlo i na nová dynamická pozadí.

Zimní aktualizace přináší do Torchlight 3 řadu novinek

Vývojáři akčního RPG titulu Torchlight 3 začali lákat na zimu prostřednictvím nadcházející velké aktualizace. Snow & Steam přinese nový obsah a řadu vylepšení.

Druhá aktualizace PS5 vyřešila dva problémy a ovladač zaznamenává zvuk při získání trofeje

Druhá aktualizace nejen zlepšila systém next-gen konzole od Sony, ale také opravila dva problémy. Navíc bylo zjištěno, že mikrofon v DualSense nahrává zvuky při získání trofeje.

Druhá aktualizace systému PlayStation 5

Nový firmware next-gen konzole má 868 MB a zlepšuje výkon systému. To jinými slovy znamená opravu chyb a vylepšení systému, aby byl stabilnější. Hráče trápilo několik problémů. Snad budou odstraněny.

GTA Online čeká největší aktualizace od roku 2013

Když už je ten velký Heist event za námi, nezbývá nic jiného než se připravit na novou aktualizaci, která přinese nový Heist. To ale není všechno, tentokrát na sebe rádi hodíte plavky.

Aktualizace Ghost of Tsushima přidá psí společníky

Čtyřnohý kamarád se stane vaším společníkem a novým přítelem. Psa budete moci hladit a pomůže vám v boji. Ovšem dostupný bude pouze při dalším průchodu hrou, což některé nepotěší.

Borderlands 3 se dočká další placené aktualizace

Nedávno sice vyšla poslední expanze v rámci Season Passu, ale Gearbox nepolevuje. Pro Borderlands 3 oznámili další placenou aktualizaci, které se ještě letos dočkáme.

Letní aktualizace GTA Online přinese pro každého něco

Los Santos Summer Special klepe na dveře a přináší nové kooperační mise v Super jachtách, nové Open Wheel závody, flotilu nových vozidel a mnoho dalšího.

Největší aktualizace pro World of Tanks a Transformeři do World of Warships

Dvě zásadní novinky pro populární bezplatné tituly od Wargamingu. Tanky dostávají největší aktualizace od roku 2018 a námořní bitvy obohatí Transformeři.

Sekiro: Shadows Die Twice se dočká nové aktualizace

Ta přinese možnosti se znovu utkat s poraženými bossy, převléknout hlavní postavu do alternativních obleků a také možnost nahrát půl minuty vašeho hraní, abyste pomohli ostatním hráčům.

Nová aktualizace PS4 se zaměřuje na rozšíření party chatu

Hráči testují novou aktualizaci systému PlayStationu 4. Sony má v plánu vylepšit zejména party chat, obohatit rodičovskou kontrolu a přidat nové možnosti pro hráče.

Indie sandbox Terraria čeká poslední velká aktualizace

Journey's End dorazí už za měsíc na počítače a významně rozšíří tuhle oblíbenou hru, která prodala více než 30 milionů kusů.

Březnová aktualizace NFS Heat přiváží nový obsah

V NFS Heat se objevila hromada novinek včetně aut, událostí, příběhových questů a mnoho dalšího. Většina obsahu je rozdělena do dvou balíčků.

90VTEŘIN Epizoda S6E14

Tohle je nejzbytečnější aktualizace hry

Zajímá vás, která aktualizace může být tou nejhorší na světě? Je to jednoduché, stačí sledovat výroční udílení cen v rámci 90VTEŘIN + další novinky!

Bezplatná vánoční aktualizace pro Overcooked 2

Nechte se naladit do vánoční atmosféry s bezplatnou aktualizací, která do zábavné kooperativní hry přináší pět nových úrovní.

Aktualizace: Příští týden čeká Red Dead Online velká aktualizace. Obsáhne nové role a vylepší hru

Očekávaná aktualizace online světa westernové akce od Rockstaru konečně klepe na dveře. Přináší spoustu novinek, ale tou nejdůležitější jsou tři nové role: lovec odměn, sběratel a obchodník.…

Nová aktualizace přinesla překvapení

Ne vždy se stává že by vývojáři z Maxis přinesli něco nového při vydání aktualizace pro The Sims, ale zázraky se dějí a nedávná aktualizace přinesla hned několik novinek!