V Age of Empires 3: Definitive Edition je kladen důraz na destrukci a nový obsah

Za měsíc završí Microsoft vylepšení oblíbené real-time strategické série Age of Empires. DE třetího dílu se pochlubí přepracovanou grafikou a hudbou, všemi dříve vydanými rozšířeními a novým obsahem.

Blíží se beta pro Age of Empires 3: Definitive Edition

Série Age of Empires zažívá impozantní oživení v podobě remasteru. První dva díly byly úspěšně vylepšeny. Nyní je čas na třetí díl. Mezitím je ve vývoji právoplatné pokračování.

Strategicky nejrozmanitější civilizací v Age of Empires 3: DE bude Mexiko

Pozornost hráčů si vysloužila strategie Age of Empires 4, ale Microsoft nezapomíná na stále populární definitivní edici Age of Empires 3. Důkazem je oznámení nového dodatečného balíčku.

Nové DLC do Age of Empires 3: DE přidá režim s důrazem na ekonomiku

Rytíři Středomoří se stane Itálie a Malta, dvojice národů se přidává k hratelným civilizacím v real-time strategii Age of Empires 3: Definitive Edition. Nový dodatečný balíček vyjde už brzy.

Age of Empires 3 konečně obsahuje kooperativní režim

Fanoušci oblíbené real-time strategie Age of Empires 3: Definitive Edition mohou začít jásat, jelikož se po roce čekání dočkali režimu kooperace, který doposud chyběl.

Vyšlo Knights of the Mediterranean DLC pro Age of Empires 3: DE

Nově můžete hrát za Itálii a Maltu. Zajímavou novinkou je „casual-friendly“ režim Tycoon, jenž je určen pro příležitostné hráče. Podívejte se na launch trailer.

Videa: Afrika v Age of Empires 3 i nový mód v Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege se v časově omezeném eventu přiblíží k Rainbow Six Extraction. Historický námoční simulátor Port Royale 4 bude vylepšen pro next-gen konzole a vyšla metroidvania Grime.

90VTEŘIN Epizoda S7E89

Žaloba za toxicitu? Bude to za 1.6 milionu dolarů!

Xbox Series X bude k dispozici, tedy jak komu. Léta staré Age of Empires 3 se rozrůstá o další národ a datamineři si hráli s World of Warcraft! Více se dozvíte během 90VTEŘIN!

První záběry z hraní Age of Empires 4 a obohacení remasterů

Společnost Microsoft ukázala první záběry z hraní očekávaného nového dílu Age of Empires. Chystají se DLC pro druhý a třetí remasterovaný díl. A jak to vypadá s návratem Age of Mythology?

Rozhodněte o nejlepší hře října 2020

Než otočíme kalendář na další stránku, pojďme se podívat na hry, které v předešlých 31 dnech vyšly a společně hlasovat pro nejlepší titul října/októbra letošního roku.