Zobrazit vše ve dne 23. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E88

Rockstar žádá o milost?!

Rockstar zažívá těžké časy se svou trilogií GTA a žádá hráče o milost. Stejně je na tom EA, které odmítá vlastní videohry a raději chce nový Battlefield. Oof. No, ještě, že máme jenom 90VTEŘIN.

Zemědělský simulátor hráče baví. Novinka Farming Simulator 22 se řadí mezi nejhranější hry

Včera vyšel Farming Simulator 22, další díl série, která přináší hráčům komplexní zemědělský zážitek. Jak se ukazuje, každý díl je více a více populární. Dokládají to statistiky ze Steamu.

Strategicky nejrozmanitější civilizací v Age of Empires 3: DE bude Mexiko

Pozornost hráčů si vysloužila strategie Age of Empires 4, ale Microsoft nezapomíná na stále populární definitivní edici Age of Empires 3. Důkazem je oznámení nového dodatečného balíčku.

Velký bratr je mrtev, ať žije agent Duha - recenze In Sound Mind

Legendární internetový hudebník The Living Tombstone se podílel na tvorbě hororové indie hry. Z celého týmu sice odvedl nejlepší práci, ale i tak je výsledek zajímavý a mysteriózní.

Hlasujte pro českou hru dekády a těšte se na 11. ročník ocenění nejlepších českých her roku

Slavnostní předávání cen autorům nejpřínosnějších českých her roku se blíží. 11. ročníku s vyhlášením nejlepších českých her roku 2020 jsme se ujali my, redakce Indiana.

Slovenské dungeon crawler RPG Vaporum: Lockdown vyjde na PlayStation a Xbox

Do streampunkového prostředí, inspirované klasikami žánru ze staré školy, se budou moci konečně podívat majitelé velkých konzolí. Už za pár týdnů vyjde hra na PlayStation a Xbox.

Svět Horizon Forbidden West bude rozlehlý a smrtící

Kmeny, animace, gesta a další věci jsou na nové úrovni, aby vývojáři posunuli zážitek a přinesli hráčům různorodý a nebezpečný svět, v němž vše žije svým životem.

Legendární Arkanoid se vrátí v moderní podobě

Pamatujete si legendární Arkanoid z roku 1986, který jsme si mohli zahrát na speciálních automatech? Arkanoid – Eternal Battle vám jej připomene a těšit se můžete na kompletní modernizaci.

Kojima Productions zakládá filmovou, televizní a hudební divizi

Japonský videoherní designér, scénárista, režisér a producent Hideo Kojima se v průběhu posledních letech pochlubil, že kromě velkých her by chtěl pracovat na něčem novém.

Sony si patentovala vlastní bočnice pro PS5

Po rozsáhlých kauzách se společností Dbrand, která vyrábí bočnice pro PS5, a Sony, která samotnou konzoli vytvořila, přichází japonský konzolový výrobce s řešením – vytvoří vlastní bočnice.