Zobrazit vše ve dne 14. 5. 2022

Diablovka, která je lepší než Diablo samotné? - Grim Dawn

Všichni jste nejspíš zažili situaci, kdy vás nějaká hra naprosto minula a dozvěděli jste se o ní až o pár let později. Přesně taková situace se nám stala s Grim Dawn.

Z Fortnite se díky editoru Unreal Enginu 5 má stát Roblox

Vytváření obsahu do Fortnite prostřednictvím editoru Unreal Enginu 5 bude možné ještě v letošním roce. V Epicu si dali za úkol umožnit zájemcům vytvářet velmi kvalitní herní obsah.

Demake Horizon Zero Dawn vás vrátí do éry PS1

Horizon Zero Dawn i pokračování Horizon Forbidden West se řadí mezi propracované a detailní hry. O to zajímavější je se podívat na demake prvního dílu, který nás vrací do éry PS1.

Nové DLC do Age of Empires 3: DE přidá režim s důrazem na ekonomiku

Rytíři Středomoří se stane Itálie a Malta, dvojice národů se přidává k hratelným civilizacím v real-time strategii Age of Empires 3: Definitive Edition. Nový dodatečný balíček vyjde už brzy.

V Two Point Campus si užijete i špionážní školu

Součástí kampusu v nadcházející manažersko-budovatelské strategii bude i špionážní škola. V netradiční třídě studenti obléknou fešné kabáty. Zajímá vás, co se budou učit?

Kao The Kangaroo představuje přátele a rodinu

Minutu dlouhý gameplay trailer se zaměřil na představení přátel a rodiny nebojácného klokana. Kao při svém dobrodružství bude potřebovat pomoc a podporu. Na koho se může spolehnout?