Tahový RPG titul King’s Bounty 2, který dorazí koncem měsíce s českými titulky na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, představuje třetí a současně poslední hratelnou postavou. Tou je Elisa, jež udělá cokoliv, aby zachránila svůj domov.

Elisa je rolnická dívka z Lorianu, která má zvláštní poslání – zachránit celou Nostrii. Její rodná země je více než deset let pohlcena občanskou válkou. Během střetu mezi farmáři a žoldáky Elisa náhle získala magické schopnosti, které ji pomohly zatlačit nepřítele na ústup z její vesnice a pak daleko od celého jižního Lorianu. Elisa, zvolená svým lidem, zamíří na světové shromáždění. Přeje si, aby ji král uznal za vůdce svého lidu a poskytl jí přístup k vojenským zdrojům a dalším prostředkům k nastolení klidu v Nostrii.

Temnota sestupuje do magického světa Nostria. Spiknutí, sabotáže a nekromancie zastiňuje zemi. Kraje požadují nezávislost, bandité obcházejí silnice a pověsti o drtivé síle Blight se nesou šepotem ve tmě. Starý král Claudius byl otráven a nemůže vést království, a tak jeho syn, princ Adrian, musí nyní spojit bojující země, zatímco jeho moc a víra podléhá útoku. Možná je tu ale spasitel – poslední naděje království – bojujte a nastolte konečně mír a pořádek v Nostrii.

King’s Bounty 2 vyjde 24. 8. letošního roku.