Zobrazit vše ve dne 25. 1. 2021

Hitman 3 je skoro perfektním zakončením skvělé trilogie

Agent 47 se v dalších šesti lokacích snaží nadobro zbavit organizace Providence. Trilogie World of Assassination sice možná tímto dílem končí, ale lepšího zakončení jsme si přát nemohli.

Cyberpunk 2077: Vývojáři pracují na závažné chybě po patchi 1.1

O víkendu vyšel očekávaný patch 1.1 pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia verze hry Cyberpunk 2077. Po instalaci aktualizace si ale hráči stěžují na závažnou chybu.

Konami rozpouští tři vývojové divize

Japonská společnost Konami v rámci dlouhodobé restrukturalizace rozpouští tři hlavní divize, „aby reagovala na rychlý trh, který ji obklopuje“. K zavření Konami ale nedochází.

Čínský Tencent má nepřátelsky převzít velkou společnost

Mluví se o Take-Two s GTA nebo o Electronic Arts. Na druhou stranu, v úvaze připadají i jihokorejské společnosti NetMarble a Nexon. Mezitím Tencent získal většinový podíl u tvůrců Don't Starve.

Obrázky z vývoje Cyberpunku 2077 demonstrují vývoj Johnnyho Silverhanda

Narcistický rockerboy se stříbrnou rukou a armádní minulostí, známý již ze stolního Cyberpunku, neměl vždy tvář herce Keanu Reevese, jeho zevrubný vzhled byl ale zjevně dlouho jasně daný.

Jako Robin Hood budete krást, bojovat a dbát na blaho lesní vesnice

Malé nezávislé studio MeanAstronauts chystá hru s licencí slavného lidového hrdiny, který bohatým bere a chudým dává. Budete přepadávat královské konvoje i budovat.

Remake Resident Evil 4 měl změnit vývojáře a koncept

Japonské studio M-Two se chtělo více držet originálu, zatímco první divize Capcomu hodlá experimentovat a nebýt omezována 16 let starou hrou. Bude to vítězný přístup?

Koncepty ukazují, jak mohl vypadat zrušený duchovní nástupce Jade Empire

Zrušený projekt studia BioWare s označením Revolver začal vývoj jako pokračování Jade Empire a během let vývoje získal mnoho pozoruhodných podob, jak dokazuje nová nálož obrázků.

Roguelike akce Curse of the Dead Gods připravena k vydání

Datum vydání jsme se dozvěděli z krátkého videa, které vám ukáže, co můžete od hry očekávat. Curse of the Dead Gods mohou znát hráči na počítačích. Titul byl před rokem spuštěn v předběžném přístupu.

Bugsnax je víc než jen hříčka pro děti

Nenechte se zmást krásným a roztomilým vzhledem, protože Bugsnax i přes svůj dětský vizuál toho v sobě skrývá daleko víc než je jen hromada chodícího jídla všude kolem vás.