7

The Gunk

2021

The Gunk - Tuhle uklízecí hru si užije i pravý muž

Občas je třeba si od věčného uklízení odpočinout u nějaké pěkné hry a začít uklízet přímo v ní. Pokud jste tak fanoušci vysávání, The Gunk má rozhodně co nabídnout!

Nejlepší exkluzivita Xboxu roku 2021 komunity INDIAN

Zástup studií Microsoftu se postupně rozjíždí. Roky půstu se zdají být minulostí a americká společnost letos potěšila hráče zajímavými hrami.

Mortal Kombat 11 i Firewatch dalšími novinkami v Game Passu

Mysleli jste si, že Microsoft zapomene na druhou část prosince a nepřinese nové hry do svého předplatného? Kdepak. Společnost nezapomněla a předplatitelé se mají nač těšit.

Prvních 15 minut z akční adventury The Gunk

Hlavní hrdinkou je Rani, jedna ze dvou rázných vesmírných průzkumníků, kteří při hledání výdělku mají to štěstí, že narazí na nedotčenou planetu plnou života a vzácných zdrojů.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry prosince 2021

Poslední měsíc roku 2021 je tady! Vzpomínat se na něj bude rozporuplně. Kromě mnoha odkladů očekávaných her dorazily některé tituly v mizerné kvalitě. Jak to bude v prosinci?

Odhalena první prosincová várka her do Xbox Game Passu

Máme tu potvrzenou první várku her, která začátkem prosince rozšíří službu Xbox Game Pass. Předplatitelé se kromě dříve avizované příběhové části střílečky Halo Infinite mohou těšit na další hry.

Záchrana mimozemské planety v The Gunk se rozběhne v prosinci

Poslední měsíc kalendářního roku 2021 bude na konzolích Xbox a počítačích ve znamení nejen očekávané sci-fi střílečky Halo Infinite, ale také temného příběhového dobrodružství The Gunk.

Krásné mimozemské prostředí v The Gunk od autorů SteamWorldu

Gunk klade velký důraz na průzkum a svět, který budete objevovat. Obsahuje různé biomy, jako je oblast skalnatých kaňonů, hustá džungle, hluboké podzemní jeskyně a několik dalších překvapení.

Multiplayer pro Tetris Effect, DLC k The Outer Worlds a další oznámení z Xbox Games Showcase

Nechybí ani oznámení několik nových her jako je třeba Everwild, zajímavě vypadající As Dusk Falls od Quantic Dream případně kooperativního Warhammer 40K: Darktide.