6

NHL 22

2021

Samurajská akce, válka z pohledu civilistů a další hry do Game Passu

Microsoft se pochlubil hrami, které v první polovině května dorazí do služeb Xbox Game Pass a PC Game Pass. Dorazí i NBA 2K22 nebo NHL 22 v rámci předplatného EA Play.

EA odstraňuje ruské týmy z FIFA 22 a NHL 22 na podporu Ukrajiny

Nejen národní tým Ruska, ale také ruské kluby. Z NHL 22 zmizí i běloruské týmy a kluby. Společnost Electronic Arts takto podporuje Ukrajinu a odsuzuje invazi ruské armády.

90VTEŘIN Epizoda S8E5

Minecraft je podvod?!

Podvody se objevují i v herním světě a specificky spojíte-li to s NFT. Vývojáři zase musejí ospravedlňovat své virtuální postavy a spekulujeme o Uncharted 5. To jsou novinky za posledních 90HODIN.

Je Frostbite opravdu tím, co NHL potřebovalo?

NHL 22 přichází s největším pokrokem v sérii za několik posledních let a přináší několik novinek. Stále, ale působí poněkud nedotaženě a zahazuje všechen potenciál, který EA neumí naplno využít.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry října 2021

Začal podzim a s ním i nejdůležitější měsíce roku z pohledu vydávání her. Desátý měsíc aktuálního kalendářního roku nevypadá zle a přinese několik zajímavostí, které udělají hráčům radost.

Podívejte se na vizuální skok NHL 22 v prvním gameplay traileru

Hokejová série NHL od EA Sports konečně přechází na Frostbite engine, stejná technologie pohání i tituly FIFA, Battlefield, Star Wars nebo Madden. Gameplay trailer ukazuje změny.

Představeno NHL 22 na novém enginu

Sportovní divize společnosti Electronic Arts představila nový ročník hokejové simulace. NHL 22 konečně přechází na Frostbite engine, který pohání také fotbalovou sérii FIFA a Madden NFL.

NHL od EA Sports přechází na Frostbite engine, ale...

Zítra v pět hodin odpoledne našeho času bude odhaleno NHL 22. V předstihu se dozvídáme informaci, na kterou všichni netrpělivě čekali. Hokej od EA Sports přechází na novou generaci.

Spuštěna registrace do technického testu NHL 22

EA hledají oddané fanoušky, kteří se zúčastní uzavřeného technického testu NHL 22. Nový díl hokejové simulace nebyl ještě oznámen, ale jeho vydání se očekává letos na podzim.