Myslel si: Microsoft retard ?

Program odměn Microsoftu je nově dostupný i pro nás

Společnost Microsoft v tichosti rozšířila svůj bezplatný program Microsoft Rewards do dalších zemí, včetně České republiky a Slovenska. Už i my můžeme sbírat body a vyměnit je třeba za dárkové karty.

Šéf Xboxu Phil Spencer obdrží cenu za celoživotní dílo

Phil Spencer, šéf značky Xbox a generální ředitel herní divize Microsoftu, obdrží prestižní ocenění AIAS za celoživotní dílo. Spencer se dostává do společnosti významných lidí jako je Satoru Iwata.

První trailer na nový seriál Halo The Series

Populární herní série Halo se dočká hraného seriálu, který poputuje na Paramount+. První dechberoucí trailer z 26. století byl odhalen na The Game Awards 2021.

Senua's Saga: Hellblade 2 v plnohodnotném gameplay traileru vypadá úžasně

Po teaser traileru a vývojářských deníčků jsme se na The Game Awards 2021 dočkali plnohodnotného gameplay traileru na pokračování příběhu keltské válečnice Senua od studia Ninja Theory.

Nejočekávanější hry podle novinářů: E3 2021 Awards

Máme za sebou historicky první zcela virtuální veletrh E3. Ten včera v noci našeho času skončil přehlídkou nejočekávanějších her podle zahraničních novinářů. Jaké tituly vybrali?

Fortnite vítá Master Chiefa a těší se na The Walking Dead

Tanečky Krata ve Fortnite jsou pro mnohé fanoušky ikonického hrdiny PlayStationu nevkusné a nevhodné. Stejně možná budou mluvit příznivci Xboxu, potažmo Master Chiefa z Halo.

The Initiative pracují na „ekologickém sci-fi“ Perfect Dark

Na letošních The Game Awards jsme konečně měli možnost vidět, na čem pracuje tým The Initiative založený Microsoftem. CGI trailer neprozrazuje všechny detaily, ale dává aspoň nějaké nápovědy.

GAMESCOM 2019: největší novinky od Microsoftu a Xboxu

Včera proběhl GAMESCOM stream INSIDE Xbox od společnosti Microsoft. Bylo nám představeno několik novinek. Jedna z nich se týká i Nintenda, jelikož Ori and the Blind Forest přichází na Nintendo Switch…