Po úspěchu Kena: Bridge of Spirits už Ember Lab nebudou dělat reklamy

V kancelářích malého studia Ember Lab mohou slavit, jejich prvních hra se povedla, recenze jsou pozitivní a náklady na vývoj se vrátily. Spokojená je také Sony, hlásí tvůrci.

Představena velká výroční aktualizace Kena: Bridge of Spirits

Malebná akční adventura Kena: Bridge of Spirits oslaví první výročí. U té příležitosti vyjde větší bezplatná aktualizace a hra od studia Ember Lab se začne prodávat na Steamu.

Může Kena: Bridge of Spirits v budoucnu vyjít na další platformy?

Pohádkové dobrodružství Kena: Bridge of Spirits vyšlo před devíti dny na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC. Může dojít v budoucnu na Steam, Xbox a Nintendo Switch?

PC vs. PS5 vs. PS4 verze Kena: Bridge of Spirits

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými verzemi malebné akční adventury Kena: Bridge of Spirits, která vyšla na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC? Analýzu přinášejí první videa.

Zítra vychází okouzlující dobrodružství Kena: Bridge of Spirits

Na PC, PlayStation 5 a PlayStation 4 vychází očekávaná akční adventura Kena: Bridge of Spirits. Máme pro vás launch trailer, představení hry i informace, jak hra poběží na PS5.

Takhle vývojáři přivedli k životu hlavní hrdinku hry Kena: Bridge of Spirits

Nebývalé ticho před vydáním Kena: Bridge of Spirits přerušil hlavní animátor Hunter Schmidt, aby se s námi podělil o to, jak se zrodila hlavní hrdinka Kena, mladá průvodkyně duší.

Na dobrodružství v Kena: Bridge of Spirits si počkáme trochu déle

Vývojářský tým z Ember Lab se rozhodli hru opět odložit. Tentokrát ne o velký časový úsek, nicméně si na tohle dobrodružství počkáme ještě o trošičku déle, než se čekalo.

Záchrana pohádkového světa v Kena: Bridge of Spirits

Do temně laděného pohádkového světa zasazená akční adventura Kena: Bridge of Spirits se připomenula novým gameplay trailerem. Ukazuje mimo jiné boj a záchranu roztomilých tvorů.

Kena: Bridge of Spirits nabídne nelineární průzkum

Hra upoutala pozornost spousty hráčů, kteří se nemohou dočkat až se ponoří do pohádkově laděného světa, vžijí se do mladé průvodkyně duší a začnou bojovat proti nebezpečným zvířatům.

Děsiví nepřátelé i malebná krajina v Kena: Bridge of Spirits

Nezávislá akční adventura Kena: Bridge of Spirits se může stát překvapením příštího roku. Nenápadný indie titul láká na nezapomenutelné dobrodružství v pohádkovém světě.

8

Kena: Bridge of Spirits

2021