Zobrazit vše ve dne 20. 9. 2021

Zítra vychází okouzlující dobrodružství Kena: Bridge of Spirits

Na PC, PlayStation 5 a PlayStation 4 vychází očekávaná akční adventura Kena: Bridge of Spirits. Máme pro vás launch trailer, představení hry i informace, jak hra poběží na PS5.

Lake je něčím novým a zcela jedinečným

Vraťte se zpět do roku 1986 a v kůži Meredith Weiss objevte kouzlo amerického severozápadu. Lake láká na specifický styl vyprávění a je jen na vás, jak se její příběh bude vyvíjet.

Happy Game se připomíná s velmi veselými koncepty

S vydáním novinky českého studia Amanita Design, která je tak veselá, až je vyloženě děsivá, se stále počítá na letošní podzim. Čekání nám mohou zkrátit pozoruhodné obrázky.

Industria se odehrává těsně po pádu Berlínské zdi a odkazuje na Half-Life 2

Dostane se do paralelní dimenze, do města Hakavik, kde se brutalistická architektura východního Berlína snoubí s podivnými technologickými přístroji a futuristickými roboty.

Tvůrci Heavy Rain a Detroit: Become Human údajně připravují novou Star Wars hru

Nezávislé studio Quantic Dream, které se již nějakou dobu neomezuje jen na PlayStation, podle nepotvrzených informací připravuje zhruba 18 měsíců novou hru, která je zasazena do světa Star Wars.

Nové studio PlayStationu pracuje na ambiciózním příběhovém dobrodružství

Studio Firesprite se nedávno přidalo do rodiny PlayStation Studios. Dosud pracovalo na titulech pro virtuální realitu. Další hra od těchto vývojářů může být jiná.

Simulátor čerpací stanice je novým hitem

Po uklízení domů ve hře House Flipper a sečení trávníků ve hře Lawn Mowing Simulator má Steam nový, nečekaný hit. Jak vidno, hráče stále více lákají netradiční simulátory.