PS4 (0)

Databáze her · Platformy · PlayStation 4

PlayStation 4

Sony čelí hromadné žalobě kvůli vysokým provizím na PS Store

Sony okrádá lidi tím, že si od vývojářů a vydavatelů účtuje příliš vysoké provize na PlayStation Store. S tím hodlá zatočit Alex Neill, který podal na společnost hromadnou žalobu.

PlayStation 4 má dvakrát více prodaných kusů než Xbox One

Microsoft je nucen před brazilskými úřady pro hospodářskou soutěž obhajovat akvizici společnosti Activision Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. V dokumentech se našlo několik dalších zajímavostí.

Letní slevy PlayStationu: Ve slevě DualSense i nové hry

Pro majitele PlayStationu 5 a PlayStationu 4 začaly letní slevy, které zahrnují ovladač DualSense za 1299 Kč (místo 1799 Kč) v různých barvách a vybrané herní tituly.

PlayStation ruší přímou zákaznickou podporu na Twitteru

Společnost Sony od 1. 8. letošního roku ruší přímou zákaznickou podporu na Twitteru v rámci účtu @AskPlayStation. Místo sociální sítě je doporučováno kontaktovat podporu přes oficiální stránky.

PS Plus Extra a Premium na sedm dnů zdarma, ale ne pro české a slovenské účty

Společnost Sony dnes do nabídky PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium přidala zkušební verzi na 7 dnů. Dostupná je pouze pro nové hráče, kteří nemají aktivovanou žádnou ze tří variant.

Sony představila věrnostní program PlayStation Stars

Během letošního roku bude spuštěn věrnostní program PlayStation Stars, který bude hráče na konzolích PlayStation 5 a PlayStation 4 odměňovat body, kterými bude možné dobít peněženku PSN.

Ve vývoji není inFamous ani Sly Cooper

Máme špatnou zprávu pro fanoušky značek inFamous a Sly Cooper. Studio Sucker Punch uvedlo, že v současné době nikdo nepracuje na žádném projektu týkajících se těchto sérií.

Tohle je nové PS Plus: reakce na Game Pass od Sony konečně dorazila

Nová verze předplatného PlayStation Plus konečně dorazila i do Evropy. My jsme si samozřejmě nenechali ujít příležitost vyzkoušet, co všechno vlastně tři úrovně nabízí a jak fungují.

Horší evropské verze retro her budou nahrazeny lepšími, slibuje Sony u služby PlayStation Plus

V Evropě, včetně České republiky a Slovenska, byla spuštěna nová podoba služby PlayStation Plus. Předplatné nabízí tři tarify, přičemž PS Plus Premium zahrnuje výběr retro her.

PS Plus Premium a Extra pro české a slovenské hráče. Seznam her, cena, funkce, demoverze

Sony dnes 23. 6. 2022 spustila v Evropě novou verzi služby PlayStation Plus. Nové předplatné rozdělené do tří tarifů (Essential, Extra a Premium) je zároveň dostupné také pro tuzemské hráče.

Nové PS Plus spuštěno v USA a obsahuje více her než v asijských zemích

Ukázalo se, že v předplatném pro USA je více her než při nedávném uvedení služby v asijských zemích. Jde o desítky her v katalozích PS Plus Extra a Premium. Podívejte se.

Sony investuje více do singleplayerových her, live service, PC verzí a mobilů

PlayStation hitům na počítačích se daří. O PC verze Horizon Zero Dawn, God of War a Days Gone je u hráčů zájem. Sony si uvědomuje příležitost a chce na tyto trhy výrazně expandovat.