PS4 (0)

Databáze her · Platformy · PlayStation 4

PlayStation 4

Po Microsoftu i Sony hledá specialistu pro akvizice

Od Microsoftu i Sony jsme už slyšeli, že s akvizicemi ještě neskončili. Náladě nakupovat odpovídají inzeráty pro manažery na akvizice v divizích Xbox i PlayStation.

Jak bude Sony převádět aktivní předplatné PS Plus na novou verzi?

Společnost Sony potvrdila, že dočasně zablokovala prodlužování aktivního členství služeb PlayStation Plus a PlayStation Now. Nemusíte se bát, vaše zakoupené kódy a kartičky nepropadnou.

Sony měla zablokovat prodlužování aktivního předplatného PS Plus a PS Now

Přibývá nespokojených majitelů konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4, kteří nemohou uplatnit své kódy na prodloužení předplatného služeb PlayStation Plus a PlayStation Now.

Sony má u dražších her vyžadovat zkušební verze pro předplatitele PS Plus

Vývojáři a vydavatelé her pro konzole PlayStation musejí splnit nový požadavek. Podle neoficiálních zpráv po nich společnost Sony požaduje, aby připravili zkušební verze.

Odhaleny české a slovenské ceny nové služby PlayStation Plus

Domácí pobočka společnosti Sony odhalila ceny pro české a slovenské hráče za novou verzi služby PlayStation Plus, která se u nás spouští 22. 6. letošního roku a spojuje dohromady PS Plus a PS Now.

Nové PS Plus umožní snadný přechod na vyšší úroveň

V pátek Sony uvedla termín spuštění nové verze PlayStation Plus a potěšila české a slovenské hráče oznámením, že i u nás bude dostupné hraní přes cloud. Jak to bude s upgradem?

Sony rozšiřuje cloudové hraní přes PS Plus i k nám

Dobrá zpráva pro všechny, kteří si budou chtít přes cloud na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 zahrát staré hry. Sony oznámila, že rozšíří podporu cloudového hraní na další trhy. Plus datum spuštění.

V nové verzi PS Plus bude akční série Syphon Filter

Během léta se služba PlayStation Plus změní na tři úrovně předplatného a nejdražší varianta umožní přístup k celé řadě her ze staré školy. Dnes byly čtyři z nich neoficiálně odhaleny.

Aktualizace vylepšuje výkon PlayStationu 5

Sony pokračuje v optimalizaci a ve vylepšování systému konzole PlayStation 5. Aktualizace dorazila také pro PS4. V obou případech zlepšuje výkon systému. Ještě něco?

PlayStation bude pokračovat v nákupech dalších studií

Po koupí studií Housemarque, Bluepoint Games, Firesprite, Nixxes, Bungie a Haven pokračuje PlayStation v hledání strategických partnerů, aby posílil a zpestřil katalog svých titulů.

V nabídce PlayStation Plus budou všechny hlavní hry

V rozhovoru pro oficiální podcast PlayStationu se generální ředitel rozpovídal trochu více. Prohlásil, že se nová služba bude zaměřovat nejen na velké tituly, ale na širší výběr.

Knihovnu her nové služby PlayStation Plus podpoří každý významný vydavatel

Se včera představenou novou podobou PlayStation Plus rozdělenou na tři úrovně nejsou hráči zatím moc spokojeni. Nejvíce jim vadí, že Sony nebude do knihovny přidávat své hry v den jejich vydání.