@tom-nightreaper ani ne, už je to oznámené dlouho.

@justNons3nseMně teda Cyberpunk 2077 nespadnul ani jednou a to jsem hral jeste pred patchem 1.2. Ted hraju pár dní AC Valhalla a už mi to spadnulo nejmíň pětkrát. Takže za mě je Cyberpunk technicky v lepším stavu jak AC.

Na pokračování se moc těším, jen ať to nezmrví jak ty vedlejší projekty. Ty mě sice jako fanouška The Conjuring Universe bavily, ale kvalitou zaostávaly. Snad až na Annabelle 2 od Sandberga, ten se s tím popral skvěle :)

@Ergonaut69 Nejsi jedinej, taky mi to přijde divný

A odečetlo se z toho počet refundů? Pokud vím, tak jich bylo docela hodně. :D

@tom-nightreaper
Jak by mohli mít v tom započítány refund, když běžel do 21. Ledna 2021.?
Tyhle prodeje 13,7 mil jsou za rok 2020, poslední kvartál v tom započítáný není 😀😅
Za další tohle jsou marketingová čísla a do toho se teda rozhodně reklamace nezapočítávají.
Už by tě jen mohlo ťuknout, že oficiálně nikde celkové číslo reklamací není zveřejněno, proč asi....

@Denny Nestrčil bych za to ruku do ohně, ale pokud sis koupil ps4 verzi ve storu a hru si stáhneš na ps5, tak by sis měl stáhnout i upgrade zdarma (hned jak bude ready). Podobně s XO a XSX. Nevím jak je to s diskovou verzí.

Pěkné, ne že ne... a je zajímavé, že při rychlostech blízkých rychlosti světla nefunguje navigace... trošku jsi při tom přechodu do studia zabloudil Killere...ale je dobrý, že jsi to stihnul😀😀😀

Já prostě chci God of War na PC, prosím Sony, je mi jedno kam (nejlépe na steam :D), ale prostě come ooon.

@ZeZingu to boli v davnej minulosti take velke krabice s obrazkami na ktore smeroval vsetok nabytok v obyvacke. Schadzala sa tam cela rodina a pozerala reklamy.

@winring Naopak.. z toho co píšeš mám pocit, že FOMO úspěšně porážíš, není to o tom, že si neděláš radost, ale že máš pravidla, a držíš se jich. Je v pořádku, že člověk používá nástroje (v tomhle případě je "nástroj" cokoliv co ti zprostředkuje radost, nebo zábavu), je blbý, když nástroje používají člověka.