Týká se to vylepšení i VR edice?

Jak je to možný? Tu spoustu lidí vždy píše (při vydání nový hry na PS), že blbý tunely od Sony by na PC stejně nikdo nehrál a nemají o to zájem!

andir okomentoval Další hrou od Sony na PC bude God of War
před 6 hodinami

@midder asi tak, já jsem tedy převážně na strategie a těch vychází hromadu i když menší a než nedočkavě se hnát na ps kvůli exkluzivitě si radši počkám a dám si další hru stellaris nebo Workers & Resources či factorio a další jen čekají.

Mne F76 veľmi sadol. Našiel som tam presne to čo mi iné 3áčkové tituly nedali. Zatiaľ 300 hodín nahrané. A áno napríklad aj hromada bugov, ktoré ale k falloutu patria a bez nich si to ani neviem predstaviť :D A úplne najviac som rád že tam nie je textový chat, to bol génius čo o tom rozhodol, že ľudí oslobodí od toho trash-talku ktorý je všadeprítomný pri ostatných online hrách. Za mňa palec hore.

@Ricmont Knír mu určitě nalepí v závěru před titulkama aneb "těšte se na pokračování". Celé to bude takový klasický kýč, že je to víc než jasné. Klidně bych se vsadil.

@Miky Škoda, že Sony ten český dabing nezkouší i u větších titulů.

@FletcherHill Áno F4 bolo super

@Arrannin otázka je či install base aj keby je Xbox veľmi úspešná konzola je dostatočný na pokrytie nákladov a zisk. Narozdiel z predaja hier kde úspešná hra si na seba zarobí mnohonásobne viac a neúspešná naopak nie. Čo je aj správy feedback a nastavenie trhu.

midder okomentoval Další hrou od Sony na PC bude God of War
před 8 hodinami

@andir navíc dělají jak kdyby na PC kromě toho nebylo co hrát, já si klidně počkám 3-4 roky než vyjde jejich exkluzivita. Kupoval jsem exkluzivity na PS4, ale znovu se napálit nenechám, ze všech jejich exkluzivit byl dobrý jen Horizon a právě God of War, zbytek? Vyhozené peníze.

midder okomentoval Další hrou od Sony na PC bude God of War
před 8 hodinami

@AspartusCZ A vyplatí se mi kupovat PS5 kde si zahraju jednu hru za dva roky když investuju stejně do PC? Nikdo netvrdí, že hraní na PC v dobré kvalitě je levné, ale to nikdy nebylo a nebude. Pokud si fotřík nebo student, tak ber konzoli. Pokud máš ale o nějakej ten peníz navíc, tak PC je rozhodně cesta jak hry hrát.

Škoda mluvit.

KUDOS to Obsidian