Ubisoft, vydavatel Assassin's Creed a Far Cry, zdražuje své velké hry

Ubisoft potvrdil, že po vzoru jiných vydavatelů, jako je Take-Two, Sony, Square Enix a Activision, zvyšuje cenu svých budoucích velkých her pro novou generaci konzolí.

Dabéři Team Fortress 2 pátrají po sendviči a vídeňském řízku

Herci, kteří propůjčili hlas Medicovi, Heavymu, Sniperovi a administrátorce, znovu dokazují, že se na rozdíl od Valve nebojí kontaktu s komunitou. Jejich nejnovějším počinem je bizarní pátrání.

Budoucí díly Assassin’s Creed nemusí být 150hodinová RPG

Člen Ubisoftu se rozpovídal o budoucnosti série Assassin's Creed, prozradil herní dobu Assassin's Creed Mirage a řekl, jak to bude s příběhy z moderní doby. Někdo bude potěšen, jiný méně.

Polda 2 remástr vybral peníze na dva dodatečné cíle

Za dva dny se na remástr Poldy 2 vybralo požadovaných 600 tisíc korun. Za další dva dny se částka zvýšila na 750 tisíc korun a dnes překonala 850 tisíc, což znamená i splnění dvou dodatečných cílů.

DNA hry s Kapitánem Amerikou bude podobná Uncharted

V pátek jsme se skrz teaser trailer krátce seznámili s novou hrou Marvelu a Skydance New Media. Vedoucí vývoje Amy Hennig novinářům objasnila několik věcí. Potěšíme fanoušky stylu Uncharted.

Další dva úřady odložily schválení akvizice Activisionu Blizzard

Před třemi týdny se mohli v Microsoftu radovat, když saúdskoarabský úřad pro hospodářskou soutěž jako první schválil akvizici Activisionu Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. Co se děje teď?

Saints Row nejstahovanější hrou z PS Store

Společnost Sony zveřejnila pravidelný žebříček nejstahovanějších her z PlayStation Store v regionech Evropa a Severní Amerika/Kanada. Velmi dobře se dařilo Saints Row.

Česká spojovačka Matcho má vylepšené postavy

Před pěti měsíci nezávislé české studio FiolaSoft oznámilo záměr vylepšit postavy ve spojovačce Matcho na základě zpětné vazby od hráčů. Teď přichází výsledek, včetně nových animací.

Autoři Dead Space mají kutit ještě akci s Iron Manem

Současnému vedení Electronic Arts se zamlouvají superhrdinové. V budoucnu nám chtějí přinést Iron Mana a Black Panthera. Prvního hrdinu Marvelu údajně chystají v EA Motive.

Aliens: Dark Descent je více než jen klon XCOMu

Postřehli jste na Disney & Marvel Games Showcase první záběry z hraní taktické týmové akce Aliens: Dark Descent? Odvážní mariňáci se postaví hordám Xenomorfů na PC i konzolích.

Zahrajte si známé hry jako Assassin's Creed Valhalla nebo Far Cry 6 zdarma

Ubisoft se rozhodl, že udělá radost PC hráčům. Dává předplatné Ubisoft+ na měsíc zdarma, díky čemuž si můžete zahrát známé tituly jako Far Cry 6 nebo Assassin's Creed Valhalla.

Vývoj hry v jednom studiu je dávno pryč, říká šéf Xbox Game Studios

S každou generaci konzolí jsou hry větší a větší. S obsahem ale roste i množství práce, což je nápor na vývojáře. Nejen z toho důvodu se nemůžeme divit, že pro jedno studio je to už moc.