Call of Duty: Vanguard přinese kampaň se skupinou vojáků z různých zemí

Druhá světová válka na nevídané úrovni. Potvrzen singleplayer, multiplayer, Zombie režim od Treyarchu i integrace s bezplatným Call of Duty: Warzone. Pojďte se seznámit s letošním Call of Duty.

Vigor v deváté sezóně potěší české hráče

České studio Bohemia Interactive se připravuje spustit v survivalu Vigor již devátou sezónu. Ta navíc potěší tuzemské hráče, populární looter-shooter akce totiž obdrží českou lokalizaci.

Síly z vesmíru v Dying Light, město Harran má narušenou gravitaci

Je obdivuhodné, jak se Techland stará o šest let starou hru. V Dying Light byla spuštěna nová herní událost Nízká gravitace, která obrací město Harran vzhůru nohama.

Představeno NHL 22 na novém enginu

Sportovní divize společnosti Electronic Arts představila nový ročník hokejové simulace. NHL 22 konečně přechází na Frostbite engine, který pohání také fotbalovou sérii FIFA a Madden NFL.

Ve WRC 10 nebude chybět Škoda Fabia, Hyundai i20 i historické kousky

Nový ročník oficiálních závodů WRC se pochlubil seznamem vozů pro kategorie WRC, WRC2 / WRC 3 a Junior WRC. Doplňují je legendární automobily, které se zapsaly do historie.

Quake se vrací, potvrzuje ESRB

Klasická first-person střílečka Quake se vrací a je více než pravděpodobné, že remaster pro současné platformy bude oznámen na QuakeCon 2021. Dojít má také na kolekci Dooma pro Switch.

Vývojáři varují před podvodníky prodávajícími Frostpunk 2

Frostpunk 2 ještě nemá ani stanovenou cenu na Steamu, Epic Games Store a GOG, přesto se objevila nabídka na nechvalně proslulém serveru. Vývojáři varují před podvodníky a neskrývají své rozčarování.

Vývojáři Among Us vystupují proti režimu Impostors ve Fortnite

Je pravdou, že vývojáři hitu Among Us nevlastní žádná práva na tento typ her, ovšem až moc velká podobnost mezi jejich hrou a režimem Impostors, který dorazil do Fortnite, se jim zrovna moc nelíbí.

13 minut z Life is Strange: True Colors

První gameplay záběry z Life is Strange: True Colors a rovnou nám Square Enix servíruje přes 13 minut, abychom se mohli podívat, jaká nová příběhová adventura bude.

Aliens Fireteam Elite slibuje další obsah zdarma a české titulky

Po letech čekání od vydání skvělého survival hororu Alien: Isolation přichází kooperativní střílečka Aliens Fireteam Elite od Cold Iron Studios. Slibuje pravidelný obsah zdarma a české titulky.

Gamescom Opening Night Live ukáže spoustu nových i již známých titulů

Další velká herní událost léta se nám pomalu blíží. Herní akce Gamescom, která letos proběhne v digitální podobě, začíná již 25. 8. a odstartuje ji právě zmiňovaná Gamescom Opening Night Live.

Elder Scrolls Online na zkoušku zdarma

Do 30. 8. letošního roku se můžete vypravit na výpravu do rozsáhlého fantasy světa a bez investic si vyzkoušet masivně multiplayerový RPG titul Elder Scrolls Online na PC a konzolích.