QR kódy v Alan Wake Remastered možná odkazují na budoucnost série

Tři QR kódy, které v originální PC verzi odkazovaly spíše na vtípky, mají v remasteru větší význam. Nový obsah na první pohled připomíná útržky z DLC AWE pro Control, avšak může znamenat mnohem víc.

Krotitelé duchů jsou další hrou od autorů Pátku třináctého a Predátora

Fanoušci kultovních Krotitelů duchů se dočkají nejen nového filmu, ale i další hry. Po nemastném a neslaném remasteru Ghostbusters: The Video Game se tentokrát mělo ke kormidlu dostat studio Illfonic.

O návrat Silent Hill se prý stará Sony s Kojimou, který má dělat i pro Microsoft

Čekají nás velké návraty slavných značek od Konami? Nejvýraznější má být Silent Hill, ale dojít má prý i na remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Informuje o tom několik zdrojů.

Čeština v konzolových verzích Chernobylite nakonec nebude

Vydavatel zatrhl komunitní českou lokalizaci u konzolových verzí post-apokalyptického survivalu Chernobylite, na PC přitom je. Vývojáři s tím bohužel nic nenadělají.

Elden Ring bude obtížný, ale ne nemilosrdný

Z Tokyo Game Show 2021 přicházejí nové detaily o Elden Ring od FromSoftware, autorů akčních hardcore RPG titulů jako Dark Souls, Sekiro: Shadows Die Twice nebo Bloodborne.

Xbox má prý vyhlídnutá další tři studia na akvizici, ale čeká, jak se s nimi bude spolupracovat

Akvizice společnosti ZeniMax s Bethesdou, Arkane Studios, id Software nebo MachineGames za 7,5 miliardy dolarů otřásla s herním průmyslem. Co má Microsoft s Xboxem v plánu nyní?

Sony testuje zkušební verze her na PlayStationu 5. Má to ale dva háčky!

Zdá se, že od Sony přichází náhrada za stále méně využívané demoverze. V systému konzole PlayStation 5 se objevila funkce Game Trials. Má to ale dva háčky. Časový limit je špatně nastaven.

Středověké akční RPG Arise of Awakener připomíná Dragon's Dogma

Arise of Awakener je akční RPG z pohledu třetí osoby se zasazením do fantasy světa založeném na středověké Evropě a připomíná Dragon's Dogma od Capcomu. Podívejte se na gameplay trailer.

Monster Hunter Rise přináší podrobnosti o PC verzi i rozšíření Sunbreak

Z Nintenda Switch se na PC konečně přesouvá Monster Hunter Rise. PC verze bude dostupná až příští rok, ale už brzy se na Steamu objeví demoverze se třemi úkoly spočívající v lovu nestvůr.

Age of Empires 4 představuje Svatou říši římskou

Společnost Microsoft zveřejnila téměř tříminutové video ze strategie Age of Empires 4, které je věnováno Svaté říši římské, jedné z hratelných civilizací ve hře.

New World nadále posílá nejvýkonnější grafické karty do křemíkového nebe

Nové MMORPG New World od Amazonu po spuštění získalo značnou popularitu. Servery nestíhají, hráči čekají dlouhé fronty a hra mezitím nadále ničí velmi výkonné grafické karty.

Postal: Brain Damaged láká v traileru a demoverzi na akční řežbu

Z retro střílečky ze světa Postalu se klube velmi slibný a zatraceně zábavný projekt. Nyní se nás o tom snaží přesvědčit nejen nový trailer, ale také demoverze, dostupná po omezenou dobu.