Po představení a vydání menšího multiplayerového spin-offu Destroy All Humans! Clone Carnage přichází na řadu druhý díl remaku.

Druhá výprava mimozemšťana Crypta, který si chce podmanit lidskou rasu, se předvádí v plnohodnotném traileru. Ten nešetří akcí, vtipy a podivnými situacemi.

Současně jsme se dozvěděli datum vydání. Destroy All Humans! 2 - Reprobed dorazí 30. 8. letošního roku za 34,99 eur (cca 870 Kč) pro PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Kromě standardní edice je v nabídce také speciální edice Dressed to Kill za 54,99 eur (cca 1400 Kč), která obsahuje balíček skinů a rozšíření Challenge Accepted, které bude k dispozici v posledním čtvrtletí roku 2022. Při předobjednávce hry na libovolné platformě v libovolné edici získáte multiplayerový spin-off Destroy All Humans! Clone Carnage.

„Opět se ujmete role Crypta, jenž se vrací s povolením k sondování. S mimozemským vetřelcem zažijete swingující a psychedelii 60. let a pomstíte se KGB za to, že vyhodila do vzduchu vaši mateřskou loď. Abyste zjistili, co mají vaši nepřátelé za lubem, budete nuceni uzavírat spojenectví se zástupci druhů, které jste přišli zotročit,“ popisuje THQ Nordic remake druhého dílu.

  • Ukažte těmto hipíkům, kdo je tady pánem, s arzenálem klasických zbraní a nových technologií, jako je Meteor Rain.
  • Prozkoumejte matičku Zemi 60. let a proměňte její fiktivní města v trosky z paluby svého věrného létajícího talíře.
  • Braňte mnohem větší a otevřenější svět před těmi, kteří chtějí zmařit vaše plány.
  • Unášejte lidi z různých zemí a proměňte je v koktejly DNA, abyste vylepšili své schopnosti.
  • Pozvi kamaráda a prožij příběh v kooperativním režimu pro dva hráče na rozdělené obrazovce.

Těšit se můžete na všechny mapy z původní verze, jako je Albion (Londýn), Tunguska (Sibiř) a Takoshima (Tokio), a také měsíční základnu Solaris.

Kromě zjevné evoluce grafiky se remake vyznačuje také výrazným technologickým pokrokem v dalších oblastech hry: nový engine (Unreal Engine) umožňuje určitou míru destrukce scénářů, což je nezbytné pro zvýšení pocitu chaosu typického pro tuto střílečku z pohledu třetí osoby.

Nejen to, ale také rozhraní bylo přepracováno, aby bylo intuitivnější a dynamičtější, a byl obohacen a vylepšen pestrobarevný arzenál zbraní a gadgetů.