Vyhrajte plato chutných Juiced Monster Monarch

Soutěž: Vyhrajte plato chutných Juiced Monster Monarch

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • V jaké zemi je výraběný nápoj Monster Energy?
byla: B - Kalifornie.

Správná odpověď na 2. otázku:

  • Kolik nápojů Monster Energy je v kategorii Juiced?
byla: C - 6.

V soutěži bylo celkem 7600494 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Vojtík Malina - malinavojta05 Výherce s vloženými 563881 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 22. 5. 2022 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 1 soutěžící.

Juiced Monster Monarch, který byl pojmenován po pokorném motýli, přináší lehkou chuť s náznaky broskve a nektarinky. S tímto drinkem zažijete svůj vlastní „butterfly effect“.